Özge Özpirinçci Kimdir Resimleri

'Biyografi' forumunda EyLüL tarafından 12 Ocak 2013 tarihinde açılan konu


 1. Özge Özpirinçci Hayatı Fotoğrafları  Özge Özpirinçci 1 Nisan 1986, İstanbul doğumlu reklam ve dizi oyuncusudur.İlkokul ve ortaokulu İstanbulda okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri'nde okudu.Daha sonra Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu.

  Özge Özpirinçci'nin Annesi İngilizce öğretmenidir. İlk olarak Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde oynadı.Ayrıca Eti Browni ve Algida Cornetto reklamlarında da oynamıştır.Şirin yüzü ve sempatik oyunculuğu ile iyi iş çıkaran genç oyuncu Kavak Yelleri dizisinde uçuk kaçık ama bir o kadar da duyarlı kanser hastası bir kız olan Ada'yı canlandırmaktaydı. Bu dizide sadece beş bölüm oynadı.

  Özpirinçci, ayrıca 2010 yılında vizyona giren Zülfü Livaneli'nin yönettiği Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır.Ayrıca 2010 'da Show Tv kanalında yayınlanan ve 11. Bölümü ile yayınından Kaldırılan Deli Saraylı isimli dizide altı dil bilen Dilruba karakterini canlandırmaktaydı.Anadolu Kartalları filminde Üstteğmen Ayşe Dinçer'i canlandırdı.

  Özge Özpirinçci Resimleri

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   


Similar Threads: Özge Özpirinçci
Forum Başlık Tarih
Biyografi özge özpirinçci biyografi 8 Temmuz 2010
Biyografi Çağıl Özge Özkul Kimdir 12 Aralık 2012
Biyografi Halikarnas Balıkçısı Özgeçmişi 8 Eylül 2012
Biyografi Oğuz Atay Özgeçmişi 11 Ağustos 2012
Biyografi Burhan Bozgeyik Kimdir Kısaca 2 Ağustos 2012