Özer Hurmacı İmzayı Attı.....

'Spor Gündemi' forumunda Sadrazam222 tarafından 22 Haz 2009 tarihinde açılan konu

 1. İlk önce tum fenerlilere mujdeler olsun Özer hurmacı umrım kaliteli futbolla göz kamastırır.


  Fenerbahçe, Ankaraspor'dan transfer ettiği Özer Hurmacıyla sözleşme imzaladı.

  Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılan ve kulüp sportif direktörü Aykut Kocaman'ın da hazır bulunduğu imza töreninde Özer Hurmacı, kendisini 4 yıllığına sarı-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

  Özer Hurmacı'nın uzun süredir birlikte olduğu bir isim olduğunu kaydeden Aykut Kocaman, "Ankaraspor'da 3 senedir beraberdik. Son derece başarılı bir oyuncu ve Fenerbahçe'ye transfer olarak bu başarısını taçlandırdı. Verimli bir transfer olmasını diliyorum. Fenerbahçe'ye çok iyi bir oyuncu kazandırdığımıza inanıyorum" dedi.

  Büyük Hedefleri Olan Bir Futbolcuyum
  Fenerbahçe'ye transferinde emeği geçen herkese teşekkür eden Özer Hurmacı, büyük hedefleri olan bir camiaya geldiğinin farkında olduğunu söylerken, "Ben de büyük hedefleri olan bir futbolcuyum" diye konuştu.

  Kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın verdiği 3 yıl üst üste şampiyonluk sözüne de gönderme yapan Hurmacı, "Başkanımızın verdiği bazı sözler var. Ben de bu şampiyonluklara katkı sağlamak istiyorum" dedi.

  Önlem Amaçlı Operasyon
  Özer Hurmacı, daha önce yaşadığı sakatlığıyla ilgili yöneltilen soru üzerine, önlem amaçlı olarak tekrar bir operasyon geçireceğini söyledi.

  Sağ ayak bileğindeki sakatlığının normalde düzeldiğini anlatan Özer, "Sağlık kontrollerinden geçtim ve mantıklı olarak, sakatlığımın tekrar etmemesi için küçük bir operasyon gerçekleştirilecek. Bu da benim antrenmanlara 4 hafta kadar geç katılmama neden olacak. İleride aynı bölgeden tekrar ayağımın kırılmaması için bu operasyon yapılacak" açıklamasını yaptı.

  Konuyla ilgili Aykut Kocaman ise imza töreninin ardından operasyon için hastaneye geçileceğini ve bu basit ameliyatın, sakatlığın tekrarlamaması için sağlık heyeti tarafından uyun görüldüğünü belirtti.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 7 May 2013