Öyle bir geçer zamanki osman kim

'Popüler Diziler' forumunda Aysell tarafından 29 Aralık 2010 tarihinde açılan konu


 1. Öyle bir geçer zamanki osman gerçek adı
  Öyle bir geçer zamanki osman kimdir
  Öyle bir geçer zamanki osman resimleri


  Öyle bir geçer zamanki dizisinin tatlı ve bir o kadar yetenekli oyuncusu: Emir Berke Zincidi..

  [​IMG]

  Henüz 5.5 yaşında olan Emir Berke Zincidi dizide Osman karakterini canlandırıyor. Küçük yaşına rağmen dizide önemli bir rolü gayet başarılı bir şekilde oynayan Emir taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı. Emir Berke Zincidi. Bu rol için tam 200 çocuk arasından seçildi ve dizi esnasında kendisine bir çocuk pedagogu eşlik ediyor.

  Osman karakteri diziyi izleyen bir çok kişinin belki de en fazla beğendiği ve sevdiği karakter oldu. Bir ailenin içinde yaşanana sorunların küçük bir çocuğun dünyasında ne gibi sorunlar bıraktığı ve onun psikolojisini nasıl etkilediği çok güzel anlatılıyor. Ayrıca birçok izleyici Osman karakterinde belki de kendi çocukluğundan bir şeyler buluyorlar. Bu karakterin kısa sürede bu kadar sevilmesinde önemli etmenlerden birisi de bu olabilir. Ayrıca Dizinin Osman’ın ağzından anlatılması bu karaktere daha da önem katıyor. Dizinin gidişatına Osman karakteri zamanla büyüyerek ileride önce genç bir çocuk, sonra da genç bir adam olarak dizide devam edebilir.

  Emer Berke Zincidi Öyle Bir Geçer ZamanKi Dizisindeki Osman rolünden önce de bazı kısa metraj reklam projelerinde yer aldı.


  [​IMG]