Organic by Roman 2010 2011 Sonbahar Kış

'Moda Rehberi' forumunda anniccha tarafından 27 Ekim 2010 tarihinde açılan konu


 1. Organic by Roman Kıyafet Modelleri

  Organic by ROMAN, Romanın 2010 yazında hayata geçirdiği çevre dostu markası. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyonda, yalnızca sertifikalı organik kumaşlar kullanılıyor. Markanın misyonu, çevre bilincine sahip koleksiyonuyla, trendlerin ötesinde, bir yaşam biçimi sunmak. Natürel renklerin hakim olduğu dingin ve doğaya uyumlu Organic by Roman koleksiyonu, rafine parçalardan meydana geliyor. Rahat formlar içerisinde kullanılan dekonstrüktif detaylar ise organik markanın özgün kimliğini oluşturuyor.

  [​IMG]
  [​IMG]

  2010/11 Sonbahar-Kış sezonunda Organic by Roman; gözümüzün alıştığı kalıpların dışında, detayların yerleri ve oranlarıyla oynandığı keyifli bir koleksiyon sunuyor. Cilde ve doğaya dost organik pamuktan esprili gömlekler; ipeksi dokunuşunun yanı sıra benzeri olmayan bir döküme sahip bambudan ise, değişik kalıplı elbiseler ve pantolonlar, koleksiyonun en çarpıcı parçaları. Bu sezon yalnızca koton düğmelerin kullanıldığı koleksiyona; bej, camel, antrasit, lacivert ve siyah renkler hakim.

  [​IMG]
  [​IMG]

  Roman, özenle hazırladığı organik koleksiyonunu, stilinden ödün vermeyen ama rahatlığı da bir o kadar ön planda tutan, kendi sağlığına ve çevreye duyarlı ve tüm bu yaşam görüşünü yansıtanı giymek isteyen sizlere sunmaktan büyük keyif duyuyor.
  [​IMG]
    2. Cevap: Organic by Roman 2010 2011 Sonbahar Kış

  Offf tuluma ve elbiseye bayıldım... :f40:
    3. Cevap: Organic by Roman 2010 2011 Sonbahar Kış

  Bende 2. resimdeki elbiseye bayıldım =)))