Opera Mini Artık İphone'da

'Teknoloji' forumunda Pardus tarafından 13 Nis 2010 tarihinde açılan konu

 1. Bugün popüler mobil ağ gezgini Opera Mini‘nin iPhone ve iPod için App Store’a girişinin onaylandığını duyurdu. Pazara bağlı olarak Opera Mini 24 saat içinde indirilebiliyor olacak.

  iPhone için Opera Mini Sekmeler

  Dünya çapında 50 milyon kullanıcıya sahip olan Opera Mini, içeriği cihaza göndermeden önce veriyi % 90 oranında sıkıştırarak sayfa yüklenme hızlarında ciddi bir artışı, dolayısıyla da hızlı bir sörf deneyimini olanaklı kılar. Uygulamanın kullanıcıları özellikle 2G Edge gibi yavaş bağlantılardaki hız artışını fark edecektir. Ayrıca veri sıkıştırma özellikleri de iPhone ve iPod Touch kullanıcılarının bant genişliği kullanımını azaltarak tasarruf yapmalarını sağlayacaktır. Bu özellikle uluslararası dolaşım esnasında çevrimiçi olmak isteyenleri rahatlatacaktır.

  Opera Software CEO’su Lars Boilsen, iPhone ve iPod touch kullanıcılarına Opera Mini uygulaması ile mükemmel bir sörf deneyimi sunmaktan memnun olduklarını ve bu uygulamanın Opera’yı Ağ’ı daha fazla yerdeki daha fazla insana ulaştırma amacına bir adım daha yaklaştırdığını belirtti.

  Opera Mini App uygulaması iPhone ve iPod için App Store üzerinden veya buradan ücretsiz edinilebilir: appstore

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 12 Haz 2013