Opera Mini 5.1

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 8 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. Daha az hafıza kullanımı gibi optimizasyonlarla yenilenen Opera Mini 5.1 bugün itibariyle indirebilir…

  Opera Mini 5.1, 3000′den fazla (ne kadar az değil mi :) ) telefon için daha optimize ve -her zamanki gibi- daha hızlı…

  Opera Mini dünyanın en popüler, dünya çapında 61 milyon kullanıcıya sahip, en iyi internet keyfini 3000′den fazla telefon üzerinde tattıran mobil tarayıcısıdır…
  [​IMG]
  Bu güncelleştirme Nokia S40, Nokia 5130 XpressMusic, Nokia 6300 ve Nokia 2700 gibi telefonlar için özellikle tavsiye edilir. Sony Ericsson K550i ve Sony Ericsson W810i gibi 200 pikselden küçük ekranlı telefonlar için de yararlıdır.

  Birinci sınıf bir web deneyimi…
  [​IMG]
  Daha önce hayal edemediğiniz bir mobil internet deneyimini telefonunuzda yaşayın. Opera Mini, hangi çeşit telefon kullandığınızın bir önemi olmaksızın, herhangi bir telefon ile oldukça basit, şeffaf ve üst sınıf bir internet kullanımı sunuyor size.

  Opera, size tüm sayfaları adeta bir masa üstü bilgisayarı kullanıyormuşçasına ve tüm standartlara uyumlu bir halde önünüze getirir.

  Kullanılabilir ve hızlı sekmelerle açık pencereler arasında hızla gezinebilir ve hızlı erişimi kullanrak favori web sayfalarınıza tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz.

  Opera’nın geliştirilmiş yeni kullanıcı arayüzü sayesinde hem dokunmatik hem de normal ekranlarda hızla ve verimli bir şekilde gezinebilirsiniz. Yine kolayca ekran yönünü değiştirip ve ayrıca yazı karakterlerini değiştirirek en iyi okuma performansını alabilirsiniz.

  [​IMG]