Opera,İphone'da da Lider

'Teknoloji' forumunda Pardus tarafından 15 Nis 2010 tarihinde açılan konu

 1. Mini’ye İlgi Harikulade


  Apple’ın Opera Mini’ye onay vermesi sonrası, Mini en fazla indirilen ücretsiz uygulama sıralamasında liderlik koltuğuna oturdu.

  Mini’nin Apple Store’da yayınlanmasını müteakip inanılmaz bir ilgi oluştu. Aşağıdaki resimden de göreceğiniz üzere birçok ülkede, en fazla indirilen ücretsiz uygulama Opera Mini olarak kaydedilmiştir.

  Opera’nın Apple ile teması çok yakın ve uzun vadede olacak gibi görünmekte…
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Ağu 2014
 2. Popüler tarayıcılardan biri olan Opera'nın mobil versiyonu Opera Mini, geçtiğimiz günlerde Apple uygulama mağazasına katılmıştı. Henüz birkaç gün geçmesine rağmen Opera Mini, diğer uygulamalar arasından sıyrılarak birinci sıraya oturdu!
  Opera şu sıralar Apple'da dengeleri alt üst ediyor! Firmanın, mobil tarayıcısı Opera Mini, henüz birkaç gün önce Apple'ın uygulama mağazası olan App Store'a eklenmişti. Apple kullanıcıları meğerse bunu bekliyormuş.
  Apple kullanıcıları, henüz birkaç gün olmasına karşın Opera Mini'ye büyük ilgi gösterdi. İlgi o kadar büyüktü ki Opera Mini, hemen her kategoride birinci sıraya oturdu!

  En çok indirilen ve en çok oylanan ücretsiz uygulamalar gibi kategorilerde şu sıralar açık ara birinci olan Opera Mini, bu sayede pazar payını da bir hayli artırmış olacak.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Ağu 2014