Opera İ-Phone'u İşgal Etti

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 15 Nisan 2010 tarihinde açılan konu


 1. iPhone'cular Opera'ya hücum etti!


  Ümit Öncel
  Aylarca Apple'ın kapısında beklediler ama sonuç harika oldu: İşte iPhone'da yaşanan Opera "ihtilali"

  Opera iTunes'da fırtına gibi esiyor...

  Apple uzun süre Opera'ya karşı direndi. PC'lerdeki popüler tarayıcıyı iTunes'a alıp almamaya bir türlü karar veremedi ve sonunda günler süren bekleyiş sona erdi, Opera mutlu sona ulaştı. Fakat görünüşe göre mutlu sona ulaşan sadece Opera değil, iPhone kullanıcıları da bu gelişmeden son derece memnunlar.

  Opera, iTunes'a adım atar atmaz kullanıcılar iPhone ve iPod Touch'larında kullanmak üzere Opera'nın Mini tarayıcısına hücum ettiler. İlgi o kadar büyük ki Opera, iTunes'ın tam 22 online mağazasında en çok indirilen ücretsiz uygulama oldu. Ve yapılan açıklamada, Opera'nın iPhone için indirilme sayısının 1 milyonu geçtiği duyuruldu.

  Opera Mini'nin iPhone kullanıcıları tarafından bu kadar çok tutmasının başlıca sebepleri arasında, web sitelerinin verilerini sıkıştırarak kullanıcılara ulaştırması ve bu sayede cepte kotalı internet kullananların faturalarına katkıda bulunması geliyor.

  [​IMG]
    2. Cevap: Opera İ-Phone'u İşgal Etti

  pardus çok övdün deneyecem artık bende bakalım nasılmış:f196:
    3. Cevap: Opera İ-Phone'u İşgal Etti

  Valla benim de kullanabileceğim bir telefonum ya da iphonum olsa bir saniye durmayacağım ama 3310 a da yüklenmiyor :DDDDD
    4. Cevap: Opera İ-Phone'u İşgal Etti

  indirebileceğim link varmı peki
    5. Cevap: Opera İ-Phone'u İşgal Etti

  Tam bilemiyorum ancak sanırım BURADAN indirebilirsin...