Online makyaj yap

'Kişisel Bakım' forumunda HazaN tarafından 27 Mar 2009 tarihinde açılan konu

  1. Konunun başlığından da anlaşılacağı gibi sadece bayanlara özel bir paylaşım. Üzgünüm beyler bu konu size gelmez :f106:

    [​IMG]

    Tazz kısaca web 2.0 teknolojisi adını verdiğimiz bir yapıyla, bilgisayar için herhangi bir program yüklemeden yapılacak işlemin tarayıcı yani Explorer, Mozilla firefox veya Opera gibi tarayıcılar içinde çalışan sistemlerdir. Bu kısa tanımdan sonra gelelim sitenin marifetlerine. Tazz herhangi bir portre fotografınızı sitenin veri tabanına yükleyerek bu fotograf üzerinde makyaj yapabilmenizi sağlayan online bir site. Fotografınızın zoom’lu ve pixcelin yüksek olması, çıkan sonucun da okadar başarılı olmasını etkilemektedir.

    Site üzerine fotografınızı yüklemeniz için tabi önce üye olmanız gerekiyor. Site sahipleri sistemin nasıl çalıştığını anlamak için üye şartı gerekmeden çalışma yapmanızı kolaylaştıran bir izin vermişler.

    Sistemin nasıl çalıştığını merak ediyorsanız burdan test edeblirsiniz. Buradan sisteme üye olabilirsiniz. Tazz sitesinde değişiklik yaptığınız bölgeler öncelikle dudak ve gözler, göz çukurlukları ve rimel bölgesi, bunun dışında ten renginiz ve son olarak saç şekliniz ile sonlandırıp önceki resim ve sonraki resminizi karşılaştırabliyorsunuz.