Ölüm Noktası dizisi

'Popüler Diziler' forumunda Dark tarafından 27 Tem 2009 tarihinde açılan konu

 1. Ölüm Noktası
  Ölüm Noktası Dizisi Atv

  atv nin yeni yayın döneminde başlıyacak olan yabancı dizisi ölüm noktası konusuyla baya bi ilgi çekicek gibi duruyor.Dizi, Amerika-Irak savaşı gazileri tarafından planlanan bir merkez bankası soygunu etrafında dönüyor. Bir parababasının kızından; yasak ilişki yaşayan genç bir çifte kadar bir düzine rehinesi bulunan askerler hem banka çalışanlarının hem de diğer rehinelerin hayatını tehdit eder. Soyguncular dışarı çıkmanın planlarını yaparken, 8 saat boyunca olayı izleyenler tırmanan gerilimin en büyük şahidi olurlar. Olayı en az tahribatla atlatmaya çalışan polis departmanı, eski askerlerin hareketlerini tahmin edebilecek ve taktikleri ile rehinelerin hayatta kalmalarını sağlayacak aracılardan yardım alırlar. Zaman çok kritiktir ve oyun, her harkette karşılaşılan sürpriz düğümlerle giderek daha da büyümektedir.

  Emmy ödüllü oyuncu John Leguizamo, Donnie Wahlberg ve Testere serisinin Jigsawı Tobin Bellin başrollerini paylaştığı soluksuz bir aksiyon

  [​IMG]
   
 2. Cevap: Ölüm Noktası dizisi

  valla ben geçen akşam rastladım baktım adamların dizileri bile film tadında çok beğendim.. izlenilebilitesi yüksek, tavsiye ederim..