Okullarda kar tatili olan il ve ilçeler 10 Şubat

'Bunları biliyormusunuz' forumunda eftelya tarafından 10 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]  2012 Yoğun kar yağışı nedeniyle bazı il ve ilçelerde yine eğitime ara verildi. İşte okullarda kar tatili olan iller ve ilçeler; Erzurum, Tunceli, Tokat merkez ve bazı ilçeleri ile Bitlis, Ağrı ve Malatya'da yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime ara verildi.

  Ordu kar tatili 10 şubat 2012


  Ordu merkezde taşımalı eğitim yapan okullar, Ulubey ilçesinde ise tüm okullar bir gün süreyle tatil edildi.

  10 şubat Elazığ ve Yozgat'ta Taşımalı Eğitim Tatil


  Elazığ ve Yozgat'ta da, kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitim yapılan okullar cuma günü tatil edildi.Elazığ'da ortaöğretim kurumlarında 10 Şubat'ta yapılması gereken sorumluluk sınavları da ileri bir tarihe ertelendi.Elazığ Valiliği, elverişsiz hava şartları yüzünden engelli ve hamile personelin idari izinli sayılacağını açıkladı.

  Sivas 10 şubat kar tatili

  Sivas'ın Şarkışla ilçesinde eğitime 1 gün ara verildi. Suşehri ilçesinde ise taşımalı eğitime bugün ara verildi.

  Çanakkale kar tatili 10 şubat

  Kar ve fırtına Çanakkale'yi esir aldı.Gökçeada ve Bozcaada Vapur seferleri ile uçak seferleri olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi.Yoğun kar yağışına hazırlıksız yakalanan çok sayıda araç yollarda kaldı.Kar yağışı nedeniyle Çanakkale Merkeze yaklaşık 3 saat elektrik verilemedi.Çanakkale merkezde taşımalı eğitime, Çan ve Yenice'de de, ilk ve orta dereceli okullarda Cuma günü eğitime bir gün ara verildi.

  trt​