Okullar Tatil Edildi mi 12-13 Aralık 2013 Okullar tatilmi

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Okullar Tatil Edildi mi 12-13 Aralık 2013 Okullar tatilmi

  [​IMG]
  Yoğun kar yağışı yurdumuzun büyük bölümünü kaplamış durumda.Yoğun kar yağışı etkisini tüm ilçelerde sürdürürken hayatıda olumsuz şekilde etkilemeye devam ediyorÖzellikle büyükşehirlerde başlayan kar yağışı trafik ve ulaşım çilesinide beraberinde getirdi.Aralık ayına soğuk hava ile bir giriş yapan yurdumuzda halen kara kış etkisini göstermeye devam ediyor.Yoğun kar yağışı nedeniyle bazı illerimizde okullar tatil edildi.

  12 Aralık 2013 Perşembe: İç Anadolu ve Ege kıyıları parçalı bulutlu geçecek. Diğer bölgeler kar yağışlı. 13 Aralık 2013 Cuma: Kar yağışı sadece Marmara ve Güneydoğu Anadolu’da görülecek. Diğer bölgeler parçalı çok bulutlu geçeek14 Aralık 2013 Cumartesi: Hava açacak. Güneydoğu Anadolu’nun güneyi dışında tüm yurt parçalı az bulutlu olması bekleniyor.

  Yoğun kar yağışı nedeniyle bazı illerde okullar tatil edildi.Yapılan açıklamaya göre yurdun birçok bölgesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle yüzlerce köy yolu ulaşıma kapandı.Yoğun kar yağışı nedeniyle bazı yerlerde okullar tatil edildi.İşte kar yağışı nedneiyle tatil edilen okullar;

  KİLİS: Kilis Valiliği, yoğun kar yağışı nedeniyle okullarda yarın eğitime ara verildiği bildirdi.
  Kilis’te akşam saatlerinde başlayan kar yağışı nedeniyle Kilis’te 11 Aralık çarşamba günü Valilik tarafından ilk, orta ve liselerde eğitim veren resmi ve özel okullarda eğitimi ara verildiği bildirildi. Kar yağışının geçe geç saatlerde şiddetini atırması bekleniyor.

  ZONGULDAK: Zonguldak merkeze bağlı belde ve köylerdeki taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda yarın eğitime ara verileceği bildirildi. Zonguldak Valiliğinden yapılan açıklamada, Meteoroloji Müdürlüğünün olumsuz hava koşulları beklentisinden dolayı merkeze bağlı belde ve köylerde taşımalı eğitim yapılan ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitime yarın 1 gün süreyle ara verileceği kaydedildi.

  NEVŞEHİR: Nevşehir’de etkili kar yağışı nedeniyle kent genelindeki okullarda eğitime yarın ara verilecek.

  ORDU: Ordu’da kar yağışı nedeniyle Gürgentepe, Gölköy ve Korgan ilçeleri ile İkizce’nin bazı beldelerinde eğitime ara verildi

  TOKAT: Tokat’ta merkeze bağlı köy ve beldelerdeki okullarda yarın eğitime ara verilmesi kararlaştırıldı.

  ELAZIĞ: Elazığ’da kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle il merkezi ve bağlı köylerde eğitime bir gün ara verildi.

  SAMSUN: Samsun’da kar yağışı nedeniyle Alaçam, Atakum ve Tekkeköy ilçelerindeki bazı okullarda eğitime 1 gün ara verildi.

  BARTIN: Ulus ilçesindeki okullarla merkeze bağlı Arıt beldesinde taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda, kar yağışı nedeniyle yarın eğitime ara verileceği bildirildi.

  BOLU: Bolu’nun Gerede, Dörtdivan, Yeniçağa ve Mengen ilçelerinde okullar tatil edildi.

  ARTVİN: Artvin’in Borçka ve Murgul ilçeleri ile Şavşat İlçesi’ne bağlı Pınarlı Köyü’nde okullar tatil edildi.

  KASTAMONU: Kastamonu ve Azdavay, Şenpazar, Küre, İnebolu, Devrekani, Daday, Pınarbaşı ve Cide ilçelerinde okullar tatil edildi.

  ERZURUM: Erzurum’un Narman, Ağrı’nın Taşlıçay, Iğdır’ın Tuzluca ilçe merkezi ile bağlı köylerinde okullar tatil edildi.

  RİZE: Rize’nin Pazar ve Ardeşen ilçeleri, Hakkâri’nin Yüksekova İlçesi’nde okullar tatil edildi.

  KARABÜK: Karabük’te ise Safranbolu ve Ovacık ilçelerinde okullar tatil edildi.
   


Similar Threads: Okullar Tatil
Forum Başlık Tarih
Güncel Bilgiler 23 Nisanda Okullar Tatil mi? 16 Mayıs 2016
Güncel Bilgiler 20 Mayıs’ta okullar tatil mi? 16 Mayıs 2016
Güncel Bilgiler 28-29 Kasım Tarihinde Okullar Tatil mi? 16 Mayıs 2016
Güncel Bilgiler İstanbul 12-13 Aralık 2013 Okullar tatilmi? 16 Mayıs 2016
Güncel Bilgiler Okullar ne zaman tatil 2014 16 Mayıs 2016