Okul Çantası Nereden Alınır?

'Bunları biliyormusunuz' forumunda Yasemin tarafından 12 Eyl 2013 tarihinde açılan konu

 1. [IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/okulcantasi-nerden-alinir-90484.jpg]okulcantasi-nerden-alinir-90484[/IMGALT]

  Okulların açılması ile birlikte okul alışverişi listesinin en başında yer alan okul çantaları oldukça önemlidir.Alacağınız çanta çocuğunuzun fiziki yapısına uyumlu olmalı sağlık açısından kaliteli ve zararsız ürünler kullanılmış olmalı.Kalite Standartlarına uygun olmasına sağlıklı malzemeler kullanılmış olmasına özen göstermelisiniz.

  Birçok ünlü marka okul çantası üretiyor ve bol seçenekleriniz var hiç kuşkusuz her marka ürün kaliteli ve sağlıklı ürün değildir bunun için alacağınız ürünün etiketlerini mutlaka okuyun.Okul çantasının iki geniş omuz askısına ve bir bel kemerine sahip olmasına özen göstermelisiniz. Çantanın arka kısmında bulunan omuz askıları ve bel kemerinin yumuşak desteği bulunmaısna dikakt edin.Alacağınız çantanın ağırlığıda çok mühimdir.

  Okul çantası alacağınız birçok kaliteli ürün imal eden markalar bulunmaktadır.Çocuğunuzun sağlığına önem veriyorsanız ve kaliteli bir çanta almak istiyorsanız bu çantaları bulabileceğiniz yerlerden bazıları şöyle;
  Okul çantası satılan mağazaların başında gelen Ayakkabı dünyası,Adidas,Nike,Reebok ve Beymen dir. Bu mağazalarda sizlere oldukça renkli ve kaliteli birçok çanta modlei sunuluyor.Çocuğunuzun isteklerinide göz önünde bulundurarak iyi bir çanta alabileceğiniz en çok tercih edilen mağazalar.
   
 2. ben kız arkadaşımı çantayı fazla pahalıda degil çabukta gönderiyolar. binlerce çeşit çantaları var bakın pişman olmassınız.