Okan Yalabıktan Muhteşem Yüzyıla Rest

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 10 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. Okan Yalabık Resti,Pargalı İbrahim Resti
  [​IMG]
  Okan Yalabık bölüm başına ne kadar kazanıyor,Okan Yalabık bölüm başına kaç para alıyor,Halit Ergenç bölüm başına kaç lira kazanıyor.

  Tarihte, Kanuni Sultan Süleyman'a 'Has Odabaşı'sı olarak hizmet eden Rum devşirmesi Pargalı İbrahim, Hürrem Sultan'ın yön vermesiyle Padişah tarafından öldürtülmüştü. Bunu bilen ve bölüm başına 8 bin lira kazanan Okan Yalabık, dizide kendisinin çok etkili bir rolü olduğunu belirterek geçtiğimiz hafta yapımcıdan zam talep etti. Yapımcıya, "Ya beni öldürün diziden ayrılayım, ya da ücretimi makul bir seviyeye yükseltin" diye restini çekti.


  Bugün’ün haberine göre, oyunculuğu seyirciler tarafından çok beğenilen ve diziye katkısı büyük olan Yalabık'ın bu resti işe yaradı ve yapımcısı haftalık ücretini 8 bin liradan 15 bin liraya çıkardı.


  Pargalı İbrahim, tarihi gerçekler gereği bir süre sonra Yeniçeriler tarafından öldürülecek ve Okan Yalabık böylelikle diziye veda edecek. Ancak bu gerçekleşene kadar Okan Yalabık'ın ücretinde anlamlı bir artış görülecek. Kanuni'yi canlandıran Halit Ergenç ise bölüm başına 30 bin lira kazanıyor.

  Alıntı:msn.com
   


Similar Threads: Okan Yalabıktan
Forum Başlık Tarih
Haberler Okan Buruk Trafik Kazası Geçirdi 19 Aralık 2011
Haberler Ceyhun Yılmaz Okan Bayülgen taklidi 26 Ocak 2011