Oğlak burcu erkeği nasıl bir aşıktır?

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 2 Mart 2014 tarihinde açılan konu


  1. Oğlak burcu erkeği nasıl bir aşıktır?    Sevdiği kişiden sonuna kadar vazgeçmeyen Oğlaklar, hayatın getirenlerini kolayca kabullenir ve uyum sağlarlar. Katı ve kuralcı olan bu burcun erkeği karşındaki kişiye de kurallarını empoze etmeye çalışır. Eğer bir Oğlak burcu erkeği ile ilişkiniz varsa şunu bilmelisiniz ki güvenmeden ve bağlanmadan önce sizi iyi tanımak isterler.

    Oğlak burcu erkeği gerçekten aşık olduğunda kolay kolay bırakmayacaktır. Oğlak burcunun kalbinin kapısı sergilediğiniz ciddi duruşunuz ve paranızın kıymetini bilmenizle açılabilir.

    Oğlak burcu erkeği aşırı ilgi gösteremez ve duygusal cümleler kuramaz. Onun kadını müsrif olmamalıdır.Bu tam bir kavga ve hatta ayrılık konusu olmaktadır.

    Sorumluluklardan ve endişelerden bunalan bu adamın sık sık gülmeye ihtiyacı vardır ve bir kadın onu güldürebiliyorsa yolu yarılamış demektir. Aşkı da yaşamının diğer alanları gibi çok ciddiye alır. Evleneceği kadının dünya güzeli olmasına gerek yoktur. Oğlak burcu erkeği kadınların içinde çekingen olabilir veya en azından istediği gibi davranmayabilir. Ellerini koyacak yer bulamaz. Ayaklarını oynatır ve acemice flört etmeye başlar. Gençlik yıllarında ünlü bir oyuncu kadar kalp çalmıştır.