Oğlak burcu 2015 Mayıs aşk hayatı

'Kadınların Dünyası' forumunda Burcu tarafından 5 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu


  1. Oğlak burcu, Mayıs 2015'te önemli etkileşim altında olacaksınız ve zaman zaman çılgınlıklar yapabilir, aşk açısından kıpır kıpır olabilirsiniz. Gireceğiniz sosyal ortamlarda çok daha fazla dikkat çekebilirsiniz.

    Mayıs ayı içerisinde aşk göründüğünü bilmelisiniz. Kimi zaman kararsızlıklar yaşayacaksınız. Sosyal hayatınızın aktif olması, hayatınıza yeni insanlar girmesine ve bu nedenle tercihlerinizin sürekli olarak değişmesine neden oluyor. Siz, sürekli olarak mantıklı bir şekilde hareket etmek isteyen kişiliğe sahipsiniz. İçinizde hissettiğiniz duygusal kıpırdanmalar karşısında zorlanabilirsiniz. Bu dönem içerisinde aşkı ve işi birbirine karıştırmamanız gerekiyor. Romantik anlarda ne hissettiğiniz çok önemli olacaktır.

    Zihinsel olarak uyum sağlamadığınız kişileri hayatınızdan çıkartacaksınız. Birlikteliğiniz var ise ve gerçekten mutluysanız, bu dönem içerisinde evlilik gibi ciddi kararlar alabilirsiniz. Mayıs ayı içerisinde Güneş, çekiciliğinizi daha fazla ön plana çıkartacak. Sizi yakan duygular hissedebilirsiniz. İçinizdekileri açığa çıkartmak yerine gizlemeyi tercih ediyorsunuz. Bu dönem içerisinde iş arkadaşlarınız ya da sosyal arkadaşlarınız size çok fazla ilgi gösterecek ve siz de bu durumdan fazlasıyla keyif alacaksınız.

    Bazı Oğlak burcu insanları kısa süreli birlikteliklere yönelebilir. Başlatacağınız bu tarz birliktelikleri gözünüzde fazla büyütmeyin. Olayları akışına bırakmak, sizin açınızdan daha iyi olacaktır.