ofis dekorasyonu örnekleri

'Ev ve Dekorasyon' forumunda Demet tarafından 20 Mart 2015 tarihinde açılan konu


  1. Ofis mobilyası seçerken sağlamlık çok önemlidir. Ucuz diye tercih edilen mobilyalar kısa ömürlü olacaktır. Bu tür ofis mobilyası ile kurduğunuz ofisinizi sürekli yenilemeniz gerekebilir. Ancak kaliteli ve sağlam malzemeden üretilmiş ofis mobilyaları sizi daha uzun süre mobilya alma derdinden kurtaracaktır. Ofis Mobilyaları kolay temizlenebilir olmalıdır. Çok gözenekli oturma yerleri, ulaşılmayan masa altları, karışık bölmeler temizliği zorlaştıran şeylerdir. Başlangıçta bu tür mobilyalar şık görünse de ilerleyen zamanlarda temizlik konusunda sıkıntı yaşatabilir. Çabuk kirlenen renkler ve çabuk deforme olabilecek eklentilerden uzak durmanızda fayda vardır.
    Doğru ofis mobilyası modelleri için ofisinizin şekli de önemlidir, Daire şeklindeki bir ofisle dikdörtgen şeklindeki bir ofis aynı şekilde döşenmemelidir. Seçtiğiniz mobilyaların lake ile cilalanmış olmasına ve 1. sınıf mdf kullanılarak üretilmiş olmasına özen gösteriniz. Eğer ofisinizde ahşap dışında başka materyallerden yapılmış mobilyalar kullanacaksanız. Mobilya seçmeden önce kalitesini araştırmanızda fayda vardır. Çünkü profil kullanarak yapılan mobilyalarda kalite bandı oldukça geniştir.

    ofis dekorasyonu1.jpg ofis dekorasyonu2.jpg ofis dekorasyonu-2.jpg ofis dekorasyonu-3.jpg ofis dekorasyonu-4.jpg ofis dekorasyonu5.jpg ofis dekorasyonu6.jpg ofis dekorasyonu8.jpg ofis dekorasyonu9.jpg ofis dekorasyonu11.jpg ofis dekorasyonu12.jpg ofis dekorasyonu14.jpg
       2. Bunlardan mstardada vardı :D