Ocak 2011 İkizler Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 27 Aralık 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2011 Ocak Ayı İkizler Burcu Yorumları
  İkizler Burcu 2011 Ocak Ayı Burç Tahminleri
  Ocak 2011 de Yengeç Burcunu Neler Bekliyor


  Ocak 2011 İkizler Burcu

  1 - 15 Ocak 2011 tarihleri arasında yönetici gezegeniniz Merkür sayesinde zihniniz, son derece berrak, disiplinli ve pratik ve organize şekilde çalışacaktır. Bir fikrin yada olayın gerisindeki gerçekleri, içyüzünüzü kavramadıkça ve tam anlamıyla ispatlanmadıkça inanmama şeklinde olacaktır. Her türlü ödemeleriniz ve sigorta işlemleriniz, başka kişilerden gördüğünüz maddi destekler konusu sizin için önemli hale gelecektir. Bu desteklerin ne kadar sağlam olabileceği, güvenilirliğini önemseyeceksiniz

  Güneş 21 Ocak 2011 tarihine kadar, kişisel kaynaklarınızı başka insanlarla paylaşarak bencil olan tutumlarınız varsa bunları değiştirmeniz için size şans tanıyacaktır. Başka insanlar aracılığıyla elde ettiğiniz gelirler konusunda birtakım tersliklerle karşılaşma ihtimalinize karşın dikkatli planlar yapmanızda fayda vardır. Duygularınız genelde dengeli olacak fakat dışarıya belli etmemeye çalışacaksınız. Kendinizi ispatlama gayretiniz göze çarpabilir. Mistik görüşler ilginizi çekebilir. Miras konusu gündeme gelebilir. Hiç ummadığınız bir anda böyle bir durumla karşılaşabilir ve tüm ay boyunca bu durumla ilgilinebilirsiniz.

  Ocak ayı boyunca, sosyal ilişkilerinize canlılık getirecek. İnsanları biraraya getirmek, çeşitli arkadaşlar edinmek, dostlarınıza önem vermek, sevgili olmaktan ziyade arkadaşlık temeli olan ilişkilere yönelmek, ilişkiniz varsa sevdiğiniz kişiyle aranızda arkadaşlık boyutu oluşturmak gibi. Bu dönemde ilişkinizde, sahiplenici tavırlarla birbiriniz üzerinde baskı kurmama görüşü etkin olacaktır. Kendinize karışılmasından hoşlanmayacak, sıradışı unsurlar getirerek ilişkiye farklı bir boyut kazandırmaya çalışacaksınız. İlişkisi olmayan ikizler, karşılarındaki insanda bu özellikleri arayacak, orjinal insanları beğeneceklerdir. Bu dönemde yüzeysel duygular göstermek, kayıtsız ve duygusuz tavırlar içine girmek ve güvenilmez havası yaratmak mümkün olabilir. Bu durumlarda dengeyi korumalı ve ilişkinize zarar vermemeye özen göstermelisiniz.