Ocak 2011 Boğa Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 27 Aralık 2010 tarihinde açılan konu


 1. 2011 Ocak Ayı Boğa Burcu Yorumları
  Boğa Burcu Ocak 2011 Burç Yorumları
  Ocak 2011 de Boğa Burcunu Neler Bekliyor


  Ocak 2011 Boğa Burcu

  Ocak ayı boyunca, duygularınızı geleneklere uymayan bir tarzda, açık ve oldukça tarafsız olarak ifade edeceksiniz. Sosyal tüm ilişkileriniz, insanları biraraya getirme gücünüzle yeni arkadaşlar edinmek isteğiniz yoğun olacaktır. Dostluklara özel önem verecek ve bir sevgili olmaktansa arkadaşlık kurmak size daha orjinal gelecektir. İlişkilerinizde asla sahiplenici tarzda davranmamaya çalışacak, yapış yapış ilişkilerden de uzak duracaksınız. Özgürlüğünüz sizin için değerli hale gelecek, istediğiniz yerlerde ve istediğiniz kişilerle olma dürtünüz canlanacak.

  Her zaman kalıcı ve sabit özelliklere sahip biri olarak değişiklik size çarpıcı gelebilir. Hayat ortağınızla ruhsal ve kültürel düzeyde iletişim kurmaya gerek duyacakınız. Size özgürlük tanımasını ve hiç karışmaması da bekleyebilirsiniz. Sevimli, çekici, mutlu ve orjinal insanlar dikkatinizi çekecek, ilişkisi olan boğalar da sevdikleri insanın bu ay bu etkiler altında davranmasını bekleyeceklerdir. Özgür iradenizde sadık kalacak fakat zorlanmak istemeyeceksiniz.


  Ayrıca duygularınızı gizlemek sizi rahatsız ediyor. Koruma içgüdünüz yüzünden, olumsuz tepkilerinizi yakınlarınızdan çıkarıyorsunuz. Ocak 2011 de Ay'dan aldığınız etkiler sayesinde, daha cesaretli davranabilirsiniz. Paylaşım konusunda rahat davranmalı ve çevrenize güvenmelisiniz.