Ocak 2011 Akrep Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 27 Aralık 2010 tarihinde açılan konu


 1. Akrep Burcu Ocak 2011 Burç Yorumları
  Akrep Burcunu Ocak 2011 de Neler Bekliyor
  Aylık Burç Yorumları Ocak 2011 Akrep Burcu


  Ocak 2011 Akrep Burcu Yorumları


  Ocak ayını ilk haftasında zihniniz yaratıcılık konularında hevesli ve kendinize olan güveniniz de gelişecektir. Bunun içinde seyahat etmek arzunuz çoğalacaktır. Güzel konuşma ve yazma yeteneğiniz de aynı şekilde gelişir. İletişim kurmak sizin için önemli bir konu durumundadır. Benliğinizin ana temasını iletişim, bilgi ve haberleri hazmekmek ve bunları başka insanlara bir şekilde iletmek istersiniz. Sürekli yeni şeyler keşfetmek ve öğrenmek peşinde olursunuz. Çevrenizdeki dünya ile ilgili herşeyi keşfetmek arzunuz yoğunlaşır. Okumayı ve düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmayı arzularsınız. Sosyal bir kişi olarak yeni insanlar tanımak ve anlamak gereği duyarsınız. Zeki, esprili ve hazırcevap haliniz gözlerden kaçmaz, iyi bir öğretici ve konuşmacı olarak ta çevrenizi etkilersiniz.

  Bu dönemde kendi fikirlerinizi zorla kabul ettirmemeye, lütfedici, geveze ve herşeyi bilirim tavırlarınıza hakim olmaya çalışmalısınız. Aksilik ve inatçılığa karşı da dikkatli olunuz.


  15 Ocak tarihinden sonraki dönemde, herhangi bir konuda çalışmak, yazı ve edebiyatla uğraşmak sizi son derece mutlu edecektir. Çalışmalarınızı genelde ev ortamında gerçekleştireceksiniz. Kimi akreplerin evini, işyeri gibi kullanma durumu da ortaya çıkabilir. Sürekli çalışmak size içsel olarak güven verecektir. Fakat dinlenmeyi asla ihmal etmeyiniz. Yeni bir yere taşınmak gibi bir durum da meydana gelebilir ve siz yeni ortamınızı da hemen benimsersiniz. Genelde çalışma yeriniz, dostlarınızla buluşma ve sohbet yeri haline gelebilir. Bu süreçte ailenizi çok fazla düşünme ve onların düşünce tarzlarını hiç sorgulamadan benimseme, dar kafalı modası geçmiş düşüncelere takılma, hayal gücünden yoksunluk gibi bir eğilim sizi sarabilir. Gerekli ayarlamaları yapmak ve dengeli olmak gerekir.

  17 Ocak tarihine kadar Mars enerjisi sayesinde para, kişisel servet ve kaynaklarla ilgili alanlarda enerjik olacaksınız. Dikkatli olmanız gereken konu, para harcama alışkanlığınızı frenlemeniz gerektiğidir. Alışveriş düşkünlüğünün başladığı bu dönemde ödemeler konusunda zor duruma düşebilirsiniz. Onun için zor günlerde kullanılmak üzere birikim yapmanızda fayda vardır. Para biranda geldiği gibi, aynı şekilde de gidebilir. Yine bu süreçte yeteneklerinizi geliştirmek için kendinizi konsantre etmeniz iyi olacaktır.