O ses Türkiye Hande özen kimdir

'Medya Bölümü' forumunda Habibe tarafından 1 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

Etiketler:

 1. O ses Türkiye Hande özen kimdir hangi dizilerde oynadı

  2006 yılında Ankara Büyük Kolej'i bitirmiştir. Aynı yıl Ankara Sanat Akademi'de Prof.Mustafa Yurdakul ve Gökçen Gültek dersler alarak Şan ve Opera bölümünden mezun olmuştur.

  2006 yılında girdiği Bilken t Üniversitesi'nde Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünü tamamlamıştır. Eş zamanlı olarak devam ettiği Ankara Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü'nden mezun olmuştur. Henüz 7 yaşında Gülüm Pekcan'dan bale eğitimi alarak başladığı dans hayatı lise yıllarına kadar devam etmiştir.
  Uzun yıllar yer aldığı dans ekipleriyle ve solistliğini yaptığı okul müzik ekibiyle yarışmalardan derece almıştır. 9 sene lisanslı voleybol ve 2 sene lisanslı çim hokeyi oynamıştır. Osmantan Erkır'ın yapımcılığını üstlendiği ve elemelerine katıldığı Artiz Mektebi adlı oyunculuk,dans ve müzik yarışmasında 2500 kişiyi geride bırakarak 20 finalist adayı arasına seçilmiştir. Boyu 1.72 cm olan oyuncu, anadili seviyesinde İngilizce ve Fransızca bilmektedir. 2014'te Fox TV'de 13 bölüm yayınlanmış olan Not Defteri adlı gençlik dizisinde Elif adlı lise öğrencisini canlandırmıştır. Star TV'de yayınlanan Gönül İşleri dizisinin 9.bölümünde Arzu karakteriyle yer almıştır.

  Hande Özen Oynadığı Diziler

  Not Defteri (Elif) TV Dizisi 2014

  Gönül İşleri (Arzu) TV Dizisi 2014

  No Ofsayt Sinema Filmi 2009


  hande özen 2.jpg hande özen 3.jpg hande özen 5.jpg hande özen.jpg