Nurgül Yeşilçay’ın yerine kim gelecek?

'Medya Bölümü' forumunda Eylem tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Nurgül Yeşilçay’ın yerine kim gelecek?

  [​IMG]


  İlk bölümünden itibaren büyük bir beğeni toplayan ve her geçen gün izleyici kitlesini arttıran ‘Paramparça” dizisinde başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay bilindiği gibi diziden ayrılıyor.

  Ayrılık haberleri ilk olarak Erkan Petekkaya ile yaşandığı ortaya sürülen “öpüşme krizi” ile patlak verdi. O günden bu yana dedikodu kazanı bir türlü durulmadı. Gerek Erkan Petekkaya’nın, gerekse Nurgül Yeşilçay’ın yaptığı basın açıklamaları ve ropörtajlar suları bir türlü dindirmedi. Sonunda başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılacağının kesinleşmesi ile nihayet buldu.

  Yerli dizilerde pek alışık olmadığımız durumlardan bir tanesi başrol oyuncusunun diziden ayrılması. Ancak olmayacak bir şey değil tabiki. Nurgül Yeşilçay’ın gidişi ile boşalacak olan koltuğa Şükran Ovalı’nın oturacağı söyleniyor.

  Daha önce sevilen bir kaç dizide rol alan ve başarısını ispatlayan Şükran Ovalı Paramparça dizisine hangi rolde gireceği ve dizinin nasıl ilerleyeceği henüz kulağımıza gelmedi.

  Şükran Ovalı’nın dahil olacağı Paramparça dizisi bu oyuncu değişikliği ile kan kaybeder mi yoksa başarısını olduğu gibi sürdürecek mi? Bunu zaman gösterecek ve hep birlikte izleyip göreceğiz.

  Nurgül Yeşilçay’ın yerine kim gelecek?
  Şükran Ovalı kimdir?

  1 Nisan 1985 doğumlu olan Şükran Ovalı aslen İzmirlidir. İstanbul’da Müjdat Gezen Sanat Merkezi oyunculuk mezunudur. Daha önce onu pek çok dizide izleme fırsatı bulduk.

  Bez Bebek, Aşk Yakar, Bir Bulut Olsam, Behzat Ç, Kötü Yol, Leyla ile Mecnun, Avrupa Avrupa Şeref Meselesi oynadığı dizilerdir.

  [​IMG]