Nurgül Yeşilçay'a Sevgili Dayağı

'Medya Bölümü' forumunda Masal tarafından 29 Ağu 2012 tarihinde açılan konu

 1. Nurgül Yeşilçay Sevgilisinden Şiddet Gördü


  Nurgül Yeşilçay'a Şiddet


  Son zamanlarda Sultan dizisiyle ekranlarda gördüğümüz Nugül Yeşilçay'da şiddet gören ünlüler arasında yer aldı. Cem Özer'den ayrıldıktan sonra Tolga Karaçelik'le aşk yaşamaya başlayan Nurgül Yeşilçay'ı sevgilisi sokak ortasında gırtlağını sıkıp tartakladı.

  "Sultan" dizisinin çekimleri nedeniyle bulunduğu Diyarbakır'dan planlanandan önce dönen ve sevgilisinin Cihangir'de olduğunu öğrenen ünlü oyuncu, mekanı bastı. Genç yönetmen, şehir dışında olduğunu sandığı Yeşilçay'ı bir anda karşısında görünce neye uğradığını şaşırdı.

  Konuşmak için dışarı çıkan ikili, çok geçmeden tartışmaya başladı. Görgü tanıklarının karşılıklı darpa kadar vardığını ileri sürdüğü kavga, ünlü oyuncunun bir taksiye binerek oradan ayrılmasıyla son buldu.

  Olaydan yaklaşık bir saat sonra, içeride birlikte oturduğu kadın arkadaşıyla kafeden ayrılan Karaçelik, yanındakinin sadece arkadaşı olduğunu söylemekle yetindi, kavga iddialarıyla ilgili sorular yanıtsız kaldı. Bu arada Tolga Karaçelik, otoparkta camları yarıya kadar açık halde bıraktığı Yeşilçay'a ait cipi de almayarak, başka bir araçla oradan uzaklaştı.

  [​IMG]