Nokia X7 Çıkış Tarihi

'Teknoloji Haberleri' forumunda Wish tarafından 26 Nisan 2011 tarihinde açılan konu


 1. Nokia X7 ne zaman çıkacak
  Son günlerde ardı arkası kesilmeyen yeni model akıllı cep telefonlarına bir yenisi daha eklendi. Nokia X7 olarak adlandırılan cihazın keskin ve gözalıcı tasarımı, şimdiden özellikle Nokia tutkunlarını heyecanlandırdı. Bununla birlikte Symbian telefonlara sıcak bakmayanlar bile X7 ‘nin tasarımı sayesinde telefonu test etmeyi beklemeye başladılar

  Nokia X7 Nasıl Bir Cep Telefonu Olacak ?

  Özellikle belirtelim ki Nokia X7 cep telefonu daha çok multimedya merkezli çıktı. Sosyal ağlarla tam bir entegrasyonu olan cihaz aynı zamanda Ovi Store sayesinde HD oyunlar indirmenize ve oynamanıza olanak sağlıyor. 4inç AMOLED ekran kullanılan cihaz, aynı zamanda gözalıcı tasarımın bir parçası. Bununla birlikte sık sık email atan ve mesaj kutusunu yoklayan biriyseniz, Nokia X7 özellikle bu konuları kolaylaştırmak için tasarlandı.

  X7 ‘de Öne Çıkan Özellikleri Neler ?

  Büyük ekranı sayesinde daha kaliteli oyun deneyimi sunan X7, aynı zamanda müzik ve video tutkunları için de oldukça kullanışlı bir yapıya sahip. Aynı zamanda sık sık webde gezinmeniz gerekiyorsa, tam ekran web surf deneyimi ile Nokia X7, dokunmatik ekranının tüm imkanlarını size sunuyor.

  [​IMG]

  Nokia X7 Teknik Özellikleri Neler ?

  X7, oldukça iyi özelliklerle gelmekte: Symbian Anna işletim sistemi, 8Gb microSD kutuya dahil ve 32Gb’a kadar destek, iki farklı renk seçeneği (yan yüzeyleri ve kapağı siyah / gri), 4inç boyutlu 640 x 360 piksel nHD 16:9 oranlı 16,7 milyon renkli kapasitif dokunmatik ekran, Bluetooth 3.0, mini USB, FM Radyo, Flash Lite 4.0, wireless, GPS, 8Mp kamera, 720p HD video çekimi, OpenGL 2.0 ile daha iyi 3D oyunlar.

  Nokia X7 Ne Zaman Çıkacak ve Fiyatı Ne Olacak ?

  Henüz kesin bilgi bulunmamakta.

  Kaynak: Nokia X7