Nokia Lumia 920 Özellikleri Nelerdir

'Teknoloji Haberleri' forumunda EyLüL tarafından 11 Ara 2012 tarihinde açılan konu

 1. Nokia Lumia 920'nin Özellikleri


  Windows 8 işletim sistemli yeni Nokia Lumia 920 navigasyon özelliğiyle göz dolduruyor.

  Yeni serinin amiral gemisi Nokia Lumia 920, Nokia'nın sektördeki görüntüleme standartlarını değiştiren PureView teknolojisinin en güncel versiyonunu içeriyor. Gelişmiş değişken odaklı mercek teknolojisini kullanan kamerasıyla Nokia Lumia 920, rakibi akıllı telefonlara göre flaşsız 5 kat daha fazla ışık alabiliyor.

  Nokia Lumia 920'nin özellikle navigasyon özelliği, büyük şehirlerde yaşayanlar kadar, hiç bilmediği coğrafyalara seyahat etmeyi seven maceracıların da sağ kolu olacak.

  [​IMG]

  Nokia Lumia 920'deki Nokia Haritalar (Nokia Maps) uygulaması, fonksiyonel çevrimdışı haritaları ve gelişmiş GPS navigasyon özellikleriyle ön plana çıkıyor. Nokia Lumia 920 ücretsiz navigasyonlu çevrimdışı harita desteği, günlük yolculuk ve yerel trafik raporları ile artırılmış gerçekliği keşfetmek için Nokia Bilen Göz gibi özelliklerle birlikte geliyor..

  Nokia Lumia 920 aynı zamanda Nokia'nın gelmiş geçmiş en güçlü bataryasıyla (2000mAh) birlikte geliyor ve kullanıcıları günlük hayatta kullanımı kolaylaştıran kablosuz şarj özelliğiyle ilk kez tanıştırıyor.

  [​IMG]