Nokia dan 6 Yeni Telefon Birden

'Teknoloji Haberleri' forumunda Sitem tarafından 15 Şub 2012 tarihinde açılan konu

 1. Nokia 6 Yeni Telefon Modeli
  Nokia, Lumia ailesini genişletmeye devam ediyor. 2'si Windows Phone olmak üzere toplam 6 yeni telefon modeli geliyor.Bu sene 27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Barselona'da gerçekleştirilecek olan Mobile World Congress yani Dünya Mobil Kongresi'ne Nokia oldukça sıkı hazırlanmış.

  Nokia'nın MWC'de 6 adet yeni telefon modeli tanıtması bekleniyor. Tabii ki bu telefonların tamamı Windows Phone 7 işletim sistemine sahip modeller olmayacak. Ortaya çıkan bilgiye göre tanıtılacak telefonların sadece 2 tanesi Windows Phone'lu olacak, 4 tanesi ise yine Symbian işletim sistemine sahip modeller olacak.

  Nokia'nın tanıtacağı Windows Phone'lardan ilkinin geçtiğimiz ay açıklanan Nokia Lumia 900 olması bekleniyor. Amerika için tanıtılan Lumia 900'ün tüm dünyaya dağıtılacak versiyonunun tanıtılacağı söyleniyor. Bir diğer telefon modeli de Lumia 610 olabilir. Lumia 610, Nokia'nın Windows Phone ailesindeki en ucuz telefon modellerinden biri olacak. Böylece her fiyat aralığındaki kullanıcıya hitap etmeye çalışacak.
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 13 Tem 2014