Nisan Ayında Yut Dışında Nereye Gidilir?

'Güncel Bilgiler' forumunda Eylem tarafından 16 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Eylem

  Eylem Site Yetkilisi


  Nisan Ayında Yut Dışında Nereye Gidilir?

  Tatil insanlar için vazgeçilmez dinlenme kaynağıdır. Daha çok işten arta kalan zamanda dinlenme amaçlı deniz kum güneş üçlüsünü yoğun ilgide bulunmaktayız. Her keseye uygun tatil fırsatları barındırmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı fırsatları değerlendirirsek çok uyguna harika bir tatil geçirebiliriz. Paket turları takip edebiliriz, yeter ki tatile çıkmak isteyelim. Tabi ki her yıl, her ay tatil yerleri tatil çeşitliliği değişiyor. Kar tatili, yaz tatili olarak çok geniş bir yelpaze karşımıza çıkıyor. Şu an nisan ayındayız ve 23 Nisan tatili vazgeçilmez bir fırsat ve genelde bu aylarda kıştan çıktığımız için denize olan özlem bir hayli fazla. Güneşi bütün bedenimizde doyasıya hissetmek hissine kapılırız. İstediğimiz kadar denize girmek, güneşlenmek isteriz.
  Nisan Ayında Yut Dışında Nereye Gidilir?
  Kışın karamsar halinden kurtulup, yazın neşesini yaşamak için yurt dışı seçeneklerinde birçok fırsat var ama bir kaç tanesi öncelikli. Mesela favori olarak Girit turlarını tercih edebilirsiniz. Deniz güneş kumu ailenizle doruklar yaşama için vazgeçilmez bir seçenek. daha sonra Roma-Venedik özellikle Venedik doğa harikası güzelliğiyle sizi büyülü bir tatil imkanı sunar. Mutlu dönmenizi, yaşamın sıkıcılığından stresinden biraz olsun uzaklaşmanızı her şeyi unutup bütün yükü omuzlarınızdan atıp sizi mutlu etme imkanı sunar.
  Akdeniz sahilleri nisan ayında turist akınına uğramadan sessiz sakin bir şekilde tadını çıkarmak isterseniz, sizin için en avantajlı seçeneklerden biri. Maldivler de nisan ayında gidilmesi görülmesi mümkün yerlerden. Zaten Maldivler ‘e yılın her ayı her mevsimi gidilip görülmesi uygun yerlerden. Her açıdan tatile uygun tatil için yaratılmış hem çok turistlik özelliği barındıran bölgelerden aynı zamanda özellikle kadınları çeken alışveriş özelliği barındırır, hem tatilinizi en keyifli şekilde yapıp hem de alışveriş fırsatlarından yararlanmanızı tavsiye ederim. Maldivler’i tercih edip birazda tatilinize para harcayıp, doyasıya yaşamak isterseniz kesinlikle ada kiralayın veya balayınızı Maldivler ve nisan ayını düşünürseniz romantik bir tatil sizi bekliyor. Tabi ki farklı yerler farklı kültürler farklı insanlar görmek gerek ama ülkemizin büyülü güzelliklerini de unutmamak lazım. Hiç değil ise gittiğimiz yerlerde turist arkadaşlarımıza Türkiye’den bahsetmek, onları davet etmek lazım hem turistlik yarar açısından hem de ülkemizin güzelliklerini tanıtmak açısından.