Nisan 2011 Yengeç Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 23 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. Yengeç Burcu Nisan 2011 burç analizi
  2011 nisan ayı Yengeç burcu yorumları
  Nisan 2011 de Yengeç burcunu neler bekliyor


  Nisan 2011 Yengeç Burcu

  Nisan ayı ev ve aile konularında aldığınız sorumluluklar, kariyerinizdeki ani değişimler ve ilişkilerinizdeki köklü dönüşüm sizi zorlamaya devam edecek. Bu değişim rüzgarıyla boğuşurken sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız ve ev için yaptığınız harcamalar maddi konularda sizi biraz zorlayabilir.

  Fakat ay boyunca Boğa burcunda hareket eden gezegenlerin yoğunluğu daha sosyal olmanıza fırsat verecek. Katılacağınız ortamlarda neşeli ve keyifli vakit geçirebilir, yeni ilişkiler içine girebilirsiniz. Bu ilişkiler sayesinde gelecek beklentileriniz için harekete geçebilirsiniz. 14 Nisan’daki yeni ay her zaman hayalini kurduğunuz, sizi ifade eden yeni bir kariyerin izlerini taşıyor. 18 Nisan itibariyle Merkür’ün geri hareketi ile arkadaş grubunuzda yanlış anlaşılmalara, gereksiz tartışmalara girme ihtimaliniz var.

  Özellikle para konuları bu tartışmaların sebebi olabilir. Dikkatli olmakta fayda var. 25 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte bazı duygularınızdan emin olamayabilirsiz, gizli aşk yaşama ihtimalinz de söz konusu olabilir. Dışarıdan gelecek olan olaylardan çabuk etkilenip, içinize dönebilirsiniz.

  susan miller​