Nisan 2011 Terazi Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 24 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. Terazi Burcu Nisan 2011 burç analizi
  2011 nisan ayı Terazi burcu yorumları
  Nisan 2011 de Terazi burcunu neler bekliyor


  2011 Nisan Terazi Burcu

  Nisan ayı özellikle ilişkiler açısından son derece önemli ve dikkat edilmesi gereken bir zaman. Yalnız ilişkileri iki yönde ele almak gerekiyor. Birincisi evli olanlar veya ciddi birliktelik(yıllardır bir arada olan ama evli olmayanlar) ikincisi ise flört türü beraberlikler yani kalıcı olmayan kısa süreli aşk yaşayanlar. Önce birinci bölüme dahil olanlar için bu ayki yansımalardan söz etmek istiyorum. Her yıl Güneş Koç burcuna girdiği dönem sizler açısından bir hasat mevsimi anlamı taşır.

  İlişkinizi ve birlikte olduğunuz kişiyi en yalın ve en gerçek şekilde özümseyeceğiniz ve tanıyabileceğiniz zaman dilimidir. Gerek Güneşin burcunuzla yaptığı karşıtlık enerjisi gerekse ciddi ilişkinizle alakalı yaşam alanından geçiyor oluşu sebebiyle bugüne dek ilişkiniz adına yaptıklarınız takındığınız tavır aldığınız kararlar ve ilişkideki rolünüz partnerinizle aracılığıyla size geri yansıtılıyor gibidir. Bu süreç günlük yorumlardan takip ettiyseniz 20 Mart günü başladı ve 19 Nisan tarihine kadar devam edecek. Bu süreçte partnerinizin baskın davranışları agresif tutumu ve mücadeleden yana oluşu nedeniyle aranızda güç savaşları oluşabilir kişisel açıdan kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Yine bu dönemin etkisi altında çabucak öfkelenme içinizde birikenlerin birbirinize karşı kontrol sağlanması adına kullanılması mümkündür. Çünkü bu süreçte bencillik ön plandadır özellikle sizin son derece anlayışlı olmanız gerekmektedir.

  Eğer her ikiniz de kendinizi ifade etmek için yarışmaya kalkarsanız bu durumdan en fazla yara alacak olgu ilişkiniz olacaktır. Sanki birbirinizi seven iki insan değilsiniz de rekabet halinde iki düşman gibi davranmanın hiçbir yararı yoktur. Siz teraziler için bu dönem fiziksel açıdan cansızlık söz konusu olabileceği için kendinizi savunmaktan ziyade geriye çekilerek herşeyi olduğu gibi kabul etmeniz de partneriniz için öfke nöbetine dönüşebilir. Şimdi bu enerjiyi olumlu anlamda kullanmak için neler yapılmalıdır onu inceleyelim. Her şeyden önce bu dönemde her iki tarafın da birbiriyle olan ilişkisi adına sakin olgun ve ılımlı bir şekilde iletişimde bulunmaya çalışması gerekir. Eğer bu ilişkiyi sürdürmek istiyorsanız veya bundan sonraki beraberliklerinizde sağlıklı bir ilişki kurmak istiyorsanız herşeyden önce eşit hak ve özgürlükleri sadece kendiniz adına değil birbiriniz için istemeyi mutlaka başarmanız gerekmektedir.

  Susan Miller​