Nisan 2011 Koç Burcu Yorumları

'Kadınların Dünyası' forumunda Wish tarafından 23 Mart 2011 tarihinde açılan konu


 1. Koç Burcu Nisan 2011 burç analizi
  2011 nisan ayı koç burcu yorumları
  Nisan 2011 de koçn burcunu neler bekliyor


  Koç burcunun kendini göstermek isteyeceği bir ay. İlişkilerde güç mücadeleleri ortaya çıkabileceği gibi finans borsa ve şans oyunlarında hareketlenmelerin artması söz konusu. Kazançlar olabileceği gibi kayıplar da ortaya çıkabilir. Koç burçları kariyerlerinde yaşanacak olan büyük dönüşüm için ilişkilerinde büyük bir sınavdan geçecekler.

  Bu büyük mücadele yaşanırken sağlık konularına biraz daha dikkat etmeleri gerekebilir. Ay boyunca Venüs ve Merkür’ün Boğa burcunda hareket etmesi bu ay parasal konularla daha fazla uğraşmanıza neden olacak. Bu ay parasal konularda yeni yapılanmalar içine girmek isteyebilir ve daha sağlam yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. 14 Nisan’da Koç burcunda meydana gelen yeni ay, iş arkadaşları veya iş yaptığınız otoritelerin desteği ile sosyal çevrenize ilişkin hayallerin gerçekleşmesi ümidini taşıyor.

  18 Nisan itibariyle Merkür’ün para evinizde gerilemesi, bu ay ödemelerinize ve gelirler dengenize biraz daha fazla dikkat etmeniz gerektiğine vurgu yapıyor. Parasal konularda yapacağınız anlaşmalarınıza, arkadaşlarınıza verdiğiniz borçlara yada alacaklarınıza dikkat edin. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 26 Nisan tarihinde Venüsün’un ikizler burcuna girmesiyle birlikte yakın çevrenizle yapacağınız iletişim daha keyifli olacak ve hoşça vakit geçirme şansı bulacaksınız. Kendinizi daha iyi ifade etme ortamı ve başarılı organizasyonlar yapmak için konsantrasyonunuz olacak.

  susan miller​