Nina Dobrev ve Kellan Tutz'dan Yeni Film Projesi

'Haberler' forumunda SümbüL tarafından 27 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Nina Dobrev ve Kellan Tutz'dan Yeni Film Projesi
  Nina Dobrev'den Yeni Film Projesi
  Kellan Tutz'dan Yeni Film Projesi
  Deathgames
  Deathgames'in konusu  [​IMG]

  The Vampire Diaries dizisinde Elena'yı canlandıran Nina Dobrev ve Twilight serisinin Emmett 'ı Kellan Tutz'un bir arada olduğu yeni bir film... Deathgames...

  CW kanalının The Vampire Diaries dizisinin yıldızı Nina Dobrev, başrollerinde Kellan Lutz ve Samuel L. Jacksonın bulunduğu aksiyon filmi Deathgamesin kadrosunda yerini aldı. Filmin kadrosunda Dexter dizisinde Dexterın babasını canlandıran James Remar ve Friday the 13th(13. Cuma) filmi oyuncularından Derek Mears gibi isimler de yer alıyor.

  Filmin konusu, kaçırılan ve yırtıcı dünyanın modern gladyatör arenasında, insanların ölümüne dövüştükleri bir yerde, dövüşmeye zorlanan genç bir adamın (Lutz) hikayesi üzerine kurulu.

  Dobrev ise filmde Lutzun karısını canlandıracak.

  Dobrev, Canadadaki Innovative Artists and Noble Caplan Abrams Ajansına kayıtlıydı ve The Vampire Diaries dizisiyle çıkış yaptı. Gelecek projeleri arasında ise yönetmenliğini Atom Egoyanın üstlendiği Chloe ve Screen Gemin gelecek filmi Leighton Meesterin de (Gossip Girl dizisi-Blair) kadrosunda bulunduğu The Roommate filmleri yer alıyor.