Nikita Dizisi

'Popüler Diziler' forumunda Ezlem tarafından 22 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. Nikita
  Nikita dizisi


  Nikita CWnin yeni aksiyon ve gerilim dolu dizisi ve haftaya Pilot bölümüyle görücüye çıkacak. Geçtiğimiz günlerde, yayınlanmasını umut ettiğimiz birçok güzel dizinin iptal haberlerinden sonra yeni dönemde yayınlanacak olan dizilerde bunu telafi edebilecek kalite bekliyoruz. Kişisel görüşüme göre, Nikitada bunlar bir tanesi. Dizinin başlıca konusunu haberin devamında okuyabilirsiniz.

  Nikita Sorunlu bir genç kız iken, Division adıyla bilinen, Amerikan Gizli Birimi tarafından ölümün eşiğinden kurtarılıyor ve sahte bir ölüm töreni düzenleniyor. Nikitaya yeni bir hayata başlamak için ikinci bir şans verildiği ve ülkesini savunabileceği anlatılıyor. Ama ona anlatmadıkları şey, onu bir ajan ve seri katil olarak yetiştirdikleri! Eninde sonunda, Nikita ihanet ediyor ve güvendiği kişilere karşı olan hayalleri yıkılıyor. Şimdi, üç yıllık saklanmanın ardından, Nikita intikam arayışına giriyor ve eski patronlarına her şeyi dağıtmadan durmayacağını ve onların gizli şirketlerini yıkacağını açıkça belli ediyor. Zaman ilerliyor, ancak Division yeni üyeler almaya, diğer genç insanları eğitmeye, onların geçmiş yaşamlarına ait tüm bilgileri silmeye ve onları soğuk ve ruhsuz katillere dönüştürmeye devam ediyorlar. Acemi erlerden birisi, Alex, en başından yalan söylediklerini ve Nikitanın neden kaçmaya karar verdiğini anlıyor.

  Dizide rol alan oyuncular; Maggie Q Nikita rolünde, Lyndsy Fonseca Alex rolünde, Shane West Michael rolünde, Aaron Stanford Birkhoff rolünde, Ashton Holmes Thom rolünde, Tiffany Hines Jaden rolünde, Ayrıca Melinda Clarke Amanda rolünde ve Xander Berkeley Percy rolünde.

  Yapımcılar; Craig Silverstein (BonesK-Ville), Danny Cannon (CSI: Crime Scene Investigation, Chuck), McG (Supernatural, Chuck, The O.C., Charlies Angels), ve Peter Johnson (Supernatural, Chuck). Nikita bir Warner Bros yapımıdır.
    2. Cevap: Nikita Dizisi Tanıtımı

  arada bir bende seyrediyordum güzel bir dizi.eline sağlık Ejlem
    3. Cevap: Nikita Dizisi Tanıtımı

  ha yazamadan duramiyajam hih Ejlem sende Nikita gibisin :)
    4. Cevap: Nikita Dizisi Tanıtımı

  Waaaaaa :hih:

  Ne alaka nerem nikita gibiymiş beni yahu...:f84: