Nikah Şekerleri Modelleri 2015

'Kadınlar Kulübü' forumunda yağızz tarafından 27 Mart 2015 tarihinde açılan konu


 1. Düğünlerin en güzel hatırası olarak konuklara dağıtılan nikah şekerleri, günümüzde yerini lavanta torbalarına ve minik objelere bıraktı. Nikah şekerini şekerciye yaptırabileeceğiniz gibi, evde kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

  Nikah şekerleri, gelin ile damadın düğüne katılan tüm davetlilere teşekkür etmek ve bu özel günü daima hatırlamalarını sağlamak için sundukları küçük bir armağaandır. Artık günümüzde, klasikleşmiş tül, badem şekeri ve gelin teli üçlüsünden yapılan nikah şekerleri yerini neredeyse sınırları zorlayacak kadar çok çeşide bırakmış durumda. Ancak, birbirinden şık ve güzel modeller arasında karar vermek de oldukça zorlaşmıştır. Hatta kendi hayal ettiğiniz tasarımlarla da düğününüzde tamamen sıra dışı nikah şekerlerine sahip olabilirsiniz. Nikah şekerlerinizi tamamen kendi tasarımınızla siz de dizayn edebilirsiniz.

  nikahsekeri-1.jpg nikahsekeri-2.jpg nikahsekeri-3.jpg nikahsekeri-4.jpg nikahsekeri-5.jpg nikahsekeri-6.jpg nikahsekeri-7.jpg nikahsekeri-8.jpg nikahsekeri-9.jpg
   


Yükleniyor...
Benzer Konu başlıkları - Nikah Şekerleri Modelleri
 1. Yasemin
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,236
 2. Merve
  Yanıt:
  0
  Gösterim:
  1,112
 3. EyLüL
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  4,128
 4. Blue
  Yanıt:
  1
  Gösterim:
  2,725