Neil Armstrong aya ayak bastımı?

'Güncel Bilgiler' forumunda alemşah tarafından 9 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu


 1. Adamın söyledikleri tutarlı gibi ama kendi kendine bişeylerde üretmiş olabilir.
  [​IMG]
  Bakın arkada gölge var ama Neil ARMSTRONG'un gölgesi yok ??
  Ayda atmosfer yoktur.Atmosfer yoksa rüzgarda yoktur.Rüzgarda yoktur ama bu amerikan bayrağı nasıl dalgalanıyor yav ??

  Uzay mekiğinin modülü aya iniş yapıyor ve indiği yerde o sıcaklığa rağmen hiç yanık izi yok oysa sonradan gönderilen insansız araçlarda bu yanık izi var. Nasa yetkilileri toz nedeniyle yanık olmadı diyorlar ama bu defa mekiğin aya indiği geniş ayakcıklarda hiç toz yok.

  - Aydaki yerçekimi Dünyadakinin 1/6 i kadar. Peki görüntülerde zıpladığı görülen Astronatlar zıpladığında neden bir adımdan öteye gidemiyor?

  - Aya gönderilen Apollo Uzay aracı saatte 6 bin km hızla hareket eden meteorlar arasından parçalanmadan Aya nasıl gitti ve geri döndü?

  - Aracı kullanmaktan çok aciz olan ekip 6 defa aya iniyor ve hiç sorun olmuyor. Mekiğin tasarımcısı aya gidip, geri canlı gelme ihtimali neredeyse % 0.0017 yani imkansız gibi bir durum diyor.

  - Aydaki tek ışık kaynağı güneşken astronot resimlerindeki gölgeler ışık kaynağının çok farklı yönlerden geldiğini gösteriyor ve profesyonel fotoğrafçılar bunun ancak ışıklandırma ile mümkün olacağını söylüyorlar.

  - Mekikten inen astronot karanlık bölge tarafından iniyor ama astronotun tüm kıyafetindeki en ince ayrıntı bile görünüyor.

  - Kamerayla farklı günlerde farklı yerlerde çekim yaptığını söylerken 2,5 mil ilerliyorlar ve görüntü geliyor aynı filim üstüste bindirildiğinde görüntüde hiç bir fark yok.

  - Kamerada bulunan + işareti bazen görüntülerin arkasında kalıyor buda görüntünün üstüne resimlerin bindirildiğini gösteriyor.

  - Gus Crissom adlı astronot apollonun bilgilerini dışarı sızdırıyor ve herkez öldürülmesini beklerken yakalanıyor ve bir müddet sonra yeniden mekik araştırmasına katılıyor ve bir denemede 3 astronot mekiğe biniyor, mekiğin içi birden alev alıyor ve kapılar açılamadığından 3 astronot içerde yanarak ölüyor.
  alıntı