Nefretin göz yaşLarı - özenti gençLik

'Masallar ve Hikayeler' forumunda Crazy_R tarafından 14 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

 1. Televizyonda gördüklerinden etkilenen tiplerden nefret ederim ;  Hepsi modaya uyduğunu zanneden özentilerdir. Örneğin; tvde tantılan bir kitabı sanki dünyada hiç kitap kalmamış gibi satın almaya giderler. Diyelim bu aralar Okan Bayülgen'in programını izleyip sokak sanatçılarına para atmaya başlayan aptallar gibi.

  Sadece yabancı dizi izleyenlere gıcığım var ;  Kim bunlar..? Cnbc-e de oynayan dizileri internetten indirip ilk ben izleyeyim korkusu içinde olan tiplerdir.

  Kitap okumakla dünyayı tanıyabileceğini sanma havalarında olan tipler beni tiksindiriyor adeta ;  Bi söz vardır ya; ''çok okuyan değil çok gezen bilirmiş'' sahiden dorğu bi tesbit. Hayat sizin kitaplarda okuduğunuz gibi değil hayat yaşanarak anlaşılır.

  Eline gitar alıp kız tavlamaya çalışan sipsiler var ya uyuz oluyorum onlara ;  Arkasına takılan kızların mal olduklarını söylememe gerek yok sanırım.

  Küfürlü konuşan, sigara içen kızlardan nefret ederim ;  Hepsinde erkeklere özenme hissiyatı yatıyor. Çok itici çoook.  Neyse bu kadar yeter. Süper bir hava var bugün. Sıcak ama esintiLi :D:D


  x) :) (x
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 14 Ağu 2010