Necati Anlaştı

'Spor Gündemi' forumunda By RiZeLi tarafından 4 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


  1. Necati Sözleşme Uzattı


    Transferin gözde isimlerinden Necati Ateş, Antalyaspor'da kaldı. Kırmızı-beyazlı kulüp, golcü futbolcu ile 2 yıllık anlaşma sağladıklarını açıkladı.

    Antalyaspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, golcü futbolcuyla 2 yıllık anlaşma sağlandığı belirtildi. Önümüzdeki günlerde resmi sözleşme imzalayacak olan Necati, Antalyaspor'da kaldığı için çok mutlu olduğunu ifade ederek, takımının başarısı için elinden geleni yapacağını söyledi.

    Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek de, Antalyasporlu golcü oyuncu Necati Ateş ile yaptıkları son görüşmede iki yıllığına anlaştıklarını, Ateş ile resmi sözleşmenin yakında imzalanacağını duyurdu. Özdilek, Necati Ateş'in kaliteli bir oyuncu olduğunu, kendisini geçen dönem Antalyaspor forması altında attığı gollerle gösterdiğini kaydetti.

    Özdilek, Antalyaspor'un iç transferi tamamlamak üzere olduğunu, pazartesi gününden itibaren de dış transfere yöneleceklerini bildirdi. Bu arada Antalyaspor, tecrübeli defans oyuncusu Yalçın Ayhan ile de geçtiğimiz günlerde sözleşme yenilemişti.