NBA Live 2010

'Oyun Bölümü' forumunda Godzilla tarafından 20 Tem 2009 tarihinde açılan konu

 1. Orlando Magic takımının "superman" lakaplı oyuncusu Dwight Howard, Electronic Arts'ın basketbol oyunları serisi NBA LIVE'ın yeni versiyonu NBA LIVE 2010'un kapağını süsleyecek.

  Orlando Magic ile Los Angeles Lakers arasındaki çekişme gerçek hayatta tüm heyecanı ile sürerken, aralarındaki rekabet oyun dünyasında da işleri kızıştırdı. 2K sports firmasının 2010 yılına doğru piyasaya sürmeye hazırlandığı basketbol oyunu NBA 2K10'un kapak resmi için Kobe Bryant ile anlaştığını duyurması üzerine, Electronic Arts vakit kaybetmeden harekete geçti ve bir misillemede bulunarak NBA Live 10'un kapağı için Orlanda Magic'in yıldızı Dwight Howard ile anlaştı.

  Oyunun yapımcısı Marcus Stephenson yaptığı açıklamada, ''NBA Live 10'un kapağında Dwight Howard'ın olması bizi fazlasıyla heyecanlandırıyor. Birçoğumuz burada EA studyolarında yenilenen Dynamic DNA teknolojisine sahip oyunu, karşı takım olarak Lakers'ı seçip oynuyor ve şunu söyleyebilirim ki, bu oyunda Dwight gerçekten çok güçlü.'' diyerek Magic - Lakers rekabetini sanal dünyaya taşıdı.

  [​IMG]
   
  Moderatör tarafından düzenlendi: 8 Oca 2014