Naz Elmas resimleri - Naz Elmas fotoğrafları

'Resimli Konular' forumunda ZeuS tarafından 30 Temmuz 2011 tarihinde açılan konu


 1. Naz Elmas, 2004 yılında gösterime giren ve 62 bölüm olarak gösterilen Andaç Haznedaroğlu yönetmenliğindeki t.v. dizisi Haziran Gecesi’nin başrollerinde yer alarak izleyicilerin dikkatini çekti. Elmas, aynı yıl gösterime giren Cem Yılmaz filmi G.O.R.A.’da, Erşan Kuneri karakterinin sekreterini canlandırdı.

  Haziran Gecesi’nin ardından Starda yayınlanan t.v. dizisi Candan Öte’de Aytaç Arman, Nebahat Çehre ve Lale Oraloğlu gibi başarılı oyuncularla beraber rol alan Elmas, 2007 yılında, Emre Altuğ ve Tuğçe Özbudak ile beraber başrollerini paylaştığı El Gibi adlı dizinin kadrosunda yer aldı.

  Naz Elmas 2008 yılında, Grey’s Anatomy adlı Emmy ve Altın Küre ödüllü ünlü Amerikan dizisinin yerli uyarlaması olan Doktorlar’ın kadrosuna giren Elmas, bu dizide Eylül karakterini canlandırdı.
  Kutsi ve Yasemin Ergene ile beraber rol aldığı Doktorlar’ın büyük ilgi görmesinin ardından, Garanti ve HSBC bankalarının reklamlarında rol alan Elmas, son olarak 2009 yılında gösterime giren ama yeterli raiting alamaması sebebiyle 21 Kasım 2009 tarihinde yayından kaldırılan Nefes adlı yerli dizinin kadrosunda bulundu
  resimleri, Naz Elmas fotoğrafları
  Naz Elmas.jpg
  Naz Elmas2.jpg Naz Elmas3.jpg Naz Elmas4.jpg
  Naz Elmas5.jpg Naz Elmas6.jpg Naz Elmas7.jpg
  Naz Elmas8.jpg