Nayer Kimdir Nayer biyografi

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 3 Şubat 2012 tarihinde açılan konu


 1. Nayer 1 Ağustos 1987 tarihinde dünyaya gelmiştir. Doğum yeri Amerika Birleşik Devletleri New Jersey’dir.
  Nayer Ailesi kızlarının doğumundan 3 yıl sonra Florida’ya taşındı. Ardından orada yaşamaya başladılar. Eğitim hayatına da Florida’da başlayan Nayer çok küçük yaşlardan itibaren Modellik ve Oyunculuk yeteneğini sergilemeyi başardı. Fakat Nayer’in asıl hedefi müzikle tanışmaktı.

  Nayer 14 yaşına geldiğinde yine ailesiyke birlikte başka bir ABD eyaleti olan Los Angeles’a taşındı ve müzik hayatı da burada şekillenmeye başladı. 6 şarkılık ilk demo albümüyle müzik piyasasına giren Nayer 16 yaşında kökenine ait olan Latin ezgilerini taşıyan bir dans müzikleri albümü yaptı.

  Ve bu albümle müzik listelerini altüst etti. 25 yaşındaki 1.65 boyundaki Gitar ve piyano yeteneğine sahip olan güzel şarkıcı 2007 yılında Sony ile kontrat imzaladı ve aynı sene dünyanın en tanınan club muzik yapımcısı Pitbull’la çalışmaya başladı. Pitbull ve Neyo ile düet yaptığı ilk single’ı Everything Tonight, Afrojack tarafından düzenlendi. Hemen ardından yine Pitbull ile “Suamente” isimli şarkıya yaptığı düğetle single çıkardı. Şu an dünya genelinde tanınan etkileyici güzel Club’lerinde vazgeçilmezlerinden oldu  Nayer Resimleri
  nayer. nayer2.