Muzaffer Yurttaş Kimdir, Hayatı

'Biyografi' forumunda YAREN tarafından 17 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu


 1. Muzaffer Yurttaş Kim,
  Muzaffer Yurttaş Hakkında Bilgi,
  Muzaffer Yurttaş Biyografisi

  Op. Dr. Muzaffer Yurttaş, AK Parti'den aday adayıOp. Dr. Muzaffer Yurttaş, 12 Haziran 2011 tarihinde gerçekleştirilecek olan 24. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti'den aday adayı..

  Muzaffer Yurttaş, 12 Haziran 2011 tarihinde gerçekleştirilecek olan 24. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti'den aday adayı olduğunu açıkladı.

  Yurttaş, AK Parti Salihli İlçe Teşkilatı’nda düzenlediği toplantıda, AK Parti’den aday adaylığını açıkladı. Yurttaş burada yaptığı konuşmada, “bugüne kadar yaptığım hizmetleri, bundan sonra daha etkin bir şekilde TBMM’de yapmak istiyorum” dedi ve şunları kaydetti: ‘1967 yılında Manisa’nın Kula ilçesinde doğdum. İlk, orta ve liseyi Turgutlu’da tamamladım. 1985 - 1991 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesini ve 1991 - 1995 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi İhtisasımı tamamladım. Sırasıyla Bitlis Ahlat Devlet Hastanesi, Afyon Çay Devlet Hastanesi ve Manisa Alaşehir Devlet Hastanesi Başhekimliği görevlerinde bulundum. 2008 yılından bu yana Salihli Özel Can Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktayım. Çeşitli Sivil Toplum kuruluşlarında sosyal çalışmalara katıldım. Bir çok dergi, gazete ve internet sitelerinde sağlık köşesi yazarlığı yapmaktayım. Birçok fotoğraf sergisi düzenledim. Türkiye genelinde dağıtımı yapılmakta olan Popüler Sağlık Dergisi’nin editörlüğünü yürütmekteyim. 2007 yılında bir grup sağlık gönüllüsü doktor ile birlikte dünyanın en fakir ülkelerinden biri olan Nijer’de gönüllü sağlık yardımına katıldım. Evli ve 2 çocuk sahibiyim. İngilizce ve Arapça bilmekteyim.’
  20 yıldır cerrah olarak yüz binlerce kişiyi muayene ettiğini, binlerce kişiyi de ameliyat ettiğini belirten Yurttaş. ‘Yaklaşık 10 yıl başhekimlik yaptım. Eğer AK Parti Teşkilatı ve siz değerli kardeşlerim takdir ederse, bugüne kadar yaptığım hizmetleri, bundan sonra daha etkin bir şekilde Türkiye Büyük Millet Meclisi çatısı altında sürdürmeye adayım. İlimizin sorunlarını sizlerle birlikte yaşamakta ve yakinen bilmekteyim. Talip olduğum görevin getirmiş olduğu sorumlulukların bilincindeyim fakat omzuma yüklenecek olan bu sorumluluğu bir yük olarak değil, bir emanet olarak görmekteyim. Bu emaneti ve sorumluluğu en iyi şekilde taşımayı, korumayı bir görev ve borç olarak görüyorum. Bir hekim sorumluluğu ve ciddiyeti içerisinde güzel Manisa’mızın hizmetinde olmaya çalışacağım.

  Kaynak: turgutlulu.com
   


Similar Threads: Muzaffer Yurttaş
Forum Başlık Tarih
Biyografi Muzaffer Badıllı Kimdir? 29 Mart 2013
Biyografi Muzaffer Yıldırım Kimdir? 4 Mart 2013
Biyografi Muzaffer İzgünün hayatı özet 25 Mayıs 2011
Biyografi muzaffer izgü Kim-kısaca hayatı 24 Mayıs 2011
Biyografi Muzaffer Baştopçu Kimdir, Hayatı 20 Mayıs 2011