Mutluluğun Formülü

'Eğlence' forumunda Pardus tarafından 3 Haziran 2010 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]

  Günlerden hiç bir gün bir erkek bir kadına '' Benimler Evlenir misin ? '' diye sormayı aklına bile getirmedi .Neden mi ?

  Çünkü :

  * Kadınlar vitrinde gördükleri "İndirim" lafına dayanamaz. İndirimdeki mal kadında mıknatıs etkisi yapar. 10 tane benzer pabucu olsa indirimde gördüğü ayakkabıyı alır, siz, "Bunların aynısı dolabında var" deseniz "Sen gerçekten hiç anlamıyorsun" lafını yapıştırır.

  * Kadınlar ağlar. Ancak tek başına bir köşeye çekilip de -yalnız- ağlamaz. Kadınlar, sadece sevdiği erkek duyabilecekse ağlar.

  * Bütün kadınlar kesin bir cevabı olmayan konularda soru sormakta müthiş ustadır. Maksat, siz kendinizi sürekli suçlu hissedin.

  * Kadınlar asla sır saklayamaz. Daha doğrusu, kadınlar için bir sırrı en yakın üç arkadaşlarına söylemek sırrı açık etmek kapsamına girmez. Bu mantıkla hepsi en yakın arkadaşlarına söylediklerinden sonunda sırrı bilmeyen kalmaz.

  * Kadınlar telefona cevap vermeyi sevmez, uzun uzun çalsa dahi rahatsız olmadan açmayabilirler. Lakin telefonda dünyanın en uzun konuşmalarını yapanlar da yine kadınlardır.

  *Kadın yatağa yatmadan "evvel" saçını tarayan tek yaratıktır.

  * Kırmızı ışık, kadınlar için, "makyaj molası" işaretidir.

  *İstisnasız her kadın vermesi gereken bir-iki kilo olduğunu düşünür.

  * Kadınlar durup dururken eve bir buket çiçekle gelen kocadan şüphelenir.

  * Kadınlar tuvaletin kapağını küçük bir hareketle indirmek yerine tuvaletten salona kadar yürür, kocasına söylenir ve tuvalete geri döner.

  * Erkek konuşurken kadın lafın ortasından konuşmaya dalar ve devam eder. Aynı şeyi erkek yapacak olsa kıyamet kopar.

  * Evde saatlerce kendi giyimiyle ilgilenen kadın, sokağa çıktığında saatlerce başka kadınların elbiseleriyle ilgilenir.

  * "Yok bir şey"in anlamı kadınlarda, erkeklerinkinden, tamamen farklıdır.

  * Kadınlar her konuda erkeklerle eşit olmak isterler. Üç istisna: Erkek tuvaletlerine girmek, çöpü indirmek ve hesabı ödemek.

  * Kadınlar asla haksız değildir... En haksız olduğu konuda bile "Kendime göre nedenlerim var" der.

  * Tabiatta kadınlara karşı son sözü söyleyebilecek tek bir doğal yapı vardır: Yankı!

  * Kadınlar kendilerine neler verildiğine değil, onlar için nelerden vazgeçildiğine bakar.

  * Zengin adam, karısının harcadığından daha çok kazanabilen erkek demektir.

  * Kadınlar "Erkeklerle eşitiz" iddiasını sürekli tekrarlamaktan vazgeçtikleri anda, erkekler kadınları kendilerinden üstün gördüklerini söyleyebilme fırsatını yakalayacak.

  * Kritiklere başlayan kadın, kritik bir yaşa gelmiş demektir.

  * Evlilikler aynen kazalar gibidir, iki şahit ister.

  * Kadın elinizi tuttuğu anda, bilin ki, eninde sonunda tepenize çıkacaktır.  Ve adam evlenmedi..Sonuçta yıllardır yeryüzünde o adamı gören olmadı çünkü ;
  O adam şimdi bulutların üzerinde uçuyor mutluluktan;)
    2. Cevap: Mutluluğun Formülü

  İnanmayın bunlara hepsi hikaye :f30:
    3. Cevap: Mutluluğun Formülü

  En azından MASAL değil HİKAYE ve hikaye gerçeğe en yakın anlatımdır ;):f84::f40: :)
    4. Cevap: Mutluluğun Formülü

  Yazarken aklıma gelmişti Pardus sağlık olsun.:)) Aynı dünyada yaşadığımıza göre iyisiyle kötüsüyle bir şekilde geçinmek zorundayız:)
    5. Cevap: Mutluluğun Formülü

  Erkekler kadınlardan ne ister?

  İnsanlığın varoluşu kadar eski bir soru “Erkekler kadınlardan ne ister? Akıllara durgunluk veren bir zeka? Ya da girişimci bir ruh? Annelerine benzeyen kadınları mı tercih ediyorlar yoksa onun tam zıddı bir kişilik mi ilgilerini daha çok çekiyor? Uzun boylu mu, kısa mı? Sarışın mı, esmer mi? Liste uzayıp gidiyor.

  Annem gibisin!

  Aslında erkeklerin yaşadıkları en büyük ikilemlerden biri. Hem annelerinden vazgeçemezler ve hayatta karşılaştıkları diğer kadınlardan da aynı şefkati beklerler, hem de annelerinin jargonu'yla konuşan ve hareket eden kadınlardan hoşlanmazlar. Partnerlerinin desteğini her zaman beklerler. Dertlerini şefkatli bir kucakta anlatmayı isterler ama iş eleştirilmeye geldiğinde. Hayır! 'Annem gibi konuşuyorsun' deyip işin içinden sıyrılıp çıkarlar.

  Erkekler aptal kadın sever!
  Duy da inanma derler ya, bu da öyle bir şey işte. Erkeklerin akıllı kadın sevmediği klişesi aslında doğru değildir. Olsa olsa rol yapmayı seven kadınlardan hoşlanabilirler. Çünkü ünlüsünden ünlüsüne hangi erkeğe sorsanız alacağınız yanıt "aptal kadına dayanamam" olacak. Ünlü oyuncu Haluk Bilginer, kendisiyle yapılan bir röportajda bir erkeğin yanında kendini aptal zanneden kadınlara tahammül edemeyeceğini söylüyor ve gerekçesini de şöyle açıklıyor: Çünkü asla aptal değiller. Onların zeki ve yetenekli olduklarını görmem lazım!

  Sana ihtiyacım var!
  Korumak ve kollamayı doğalarının bir gereği olarak gören erkeklerin doğrusu dayanamadığı bir kadın tipi varsa o da yardıma ihtiyacı olan kadındır. Bir kadına yardım etmek, erkeğin kendini ispat etme yollarından biridir. Bu yüzden zorda kaldığınız bir durumda yardım istemekten çekinmeyin. Aksine kendi işinizi kendiniz hallediyor olmanız onu daha çok rahatsız edecektir. Arada sırada ürkek bir tavşanı oynamak, karizmanızı bozmaz korkmayın.

  Erkekler işte hiç büyümeyen küçük bir çocuktur her zaman. Hep el üstünde tutulmak isterler.
    6. Cevap: Mutluluğun Formülü

  Böyleysek böyleyiz :f196: İstediğiniz gibi görün. Biz halimizden çok ama çok memnunuz. İşinize geliyosa :f20:
    7. Cevap: Mutluluğun Formülü

  İşimze gelmese evlilik kurumu yıkılırdı zaten:)))
    8. Cevap: Mutluluğun Formülü

  Abiii dikkat et Admin koltuğunda üç bayan var!!! naptın sen öyle gülümseyerek idam sehpasına gidiyorsun sanki, hepimiz toplansak kurtaramayız seni ellerinden ona göre
    9. Cevap: Mutluluğun Formülü

  ama onların en tepesinde de King var
    10. Cevap: Mutluluğun Formülü

  Merhabalar,
  'Doğru erkek'' deyince nasıl bir erkek geliyor aklınıza? Hangi özelliklere sahip olmalı bu erkek?

  yorumlarınızı beklıyorum:)