Mutlu bir ilişkiye sahip olmanın püf noktaları

'Kadınların Dünyası' forumunda Yasemin tarafından 25 Ocak 2014 tarihinde açılan konu


 1. Mutlu bir ilişkiye sahip olmanın püf noktaları nelerdir?  Herkesin hayalidir mutlu bir evlilik mutlu bir ilişki ancak buna sahip olmak ne yazık ki o kadar kolay değil. Mutlu bir ilişki yaşamak için dikkat etmeniz ve özen göstermeniz gereken birçok ayrıntının bulunduğunu biliyormusunuz?

  mutlubir-iliski-icin-neler-gerekli-.

  Mutlu bir ilişki için en önemli nokta doğru eşi ya da doğru insanı bulabilmekten geçiyor.

  Doğru insanı bulabilmek çoğu zaman o kadar kolay olmadığını hepimiz biliyor olsakta bunun için yinede iyi düşünüp doğru insanı bulaiblmek için çaba göstermeliyiz.Mutlu bir ilişki yaşamak için çevrenizdeki insanlar doğru adaylar olabilir.

  Çevrenizdeki insanlar arasında ciddi ilişki için uygun birileri yoksa ya da sınırlı bir sosyal çevreniz varsa internetteki ilişki siteleri sizin için bir çözüm olabilir.Birliktelikte mutluluğun anahtarlarından biri birlikte olacağınız insanla iyi anlaşabilmeniz.

  Doğru kişiyi bulmak da ilişkinizde mutluluğu yakalamanız için yeterli değil. İlişkiler emek ister. İşte mutlu bir ilişki için özen göstermeniz gereken noktalar:Mutlu bir ilişkinin en önemli dayanağı karşılıklı sevgi ve saygıdır.

  Özellikle evlilik düşünüyorsanız bu kavramlar daha çok önem kazanır.

  Uzun süreli ve mutlu bir ilişki istiyorsanız, partnerinizi sıkmamaya da özen göstermelisiniz. İlişki sırasında sevgilinizin kendine zaman ayırabilmesini sağlamanız da şarttır. İnsan kendine zaman ayırdıkça yenilenir.

  mutlubir-iliski-.