Mustang tutkunlarına özel bilardo masası

'Sosyal Konular' forumunda alemşah tarafından 30 Aralık 2009 tarihinde açılan konu


 1. Mustang tutkunlarına özel bilardo masası
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]

  İşte her erkeğin rüyası

  Erkekler otomobilleri sever. Erkekler bilardo oynamayı da sever. Peki ya bir otomobilin üzerinde bilardo oynamak... Herhalde bir erkeği mutlu etmenin yolları arasında ilk sıralarda kendine yer bulabilecek bir yöntem olduğunu düşünüyoruz.

  Mustang Entertainment adlı bir firma tarafından tasarlanan 1965 Ford Mustang görünümlü bilardo masası bu hayali gerçekleştirmeye en yakın bilardo masası gibi görünüyor.

  Polysterden üretilen 65 Mustang görünümlü bu bilardo masası gerçek Mustang parçalarına da sahip. Bilardo masası ölçülerine uygun olarak kısaltılması haricinden neredeyse orjinal bir Mustang'ten farkı olmayan replikada, orjinal krom tamponlar, çalışan far ve fren lambaları, alüminyum alaşım jantlar ve diğer krom aksesuarlar 1965 Mustang'in orjinal aksesuarları.

  Bu orjinal bilardo masasının tek dezavantajı ise lisanslı bir ürün olduğu için beş haneli bir fiyata sahip olması. 15 bin Amerikan Dolarına satılan bu bilardo masasına sahip olmak istiyorsanız 727.827.8268 numaralı telefondan veya Mustang Pool Table adresinden siparişinizi verebilirsiniz.