Mustafa Sandal Bursalıları Coşturdu .....

'Haberler' forumunda yesimcik tarafından 1 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu


 1. Mustafa Sandal Bursalıları Coşturdu


  '49. Uluslararası Bursa Festivali' kapsamında konser veren Mustafa Sandal, en güzel şarkıları ve sahne performansıyla sevenlerini coşturdu.
  Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda hayranlarıyla bir araya gelen Mustafa Sandal, sevilen şarkılarını sevenleriyle birlikte söyledi. Bursa'da uzun zamandır konser vermediğini belirten Sandal, adeta hayranlarıyla hasret giderdi. Yaklaşık 1,5 saat süren konser boyunca eski ve yeni albümlerinden şarkılarını seslendiren Sandal, aralarda da anekdotlar anlattı.

  Açıkhava Tiyatrosu'nu dolduran 3 bin 500 hayranına müzik ziyafeti çeken ünlü popçu, sahneye sakallı çıkmasının nedenini de film çekimlerine bağladı. Mahsun Kırmızıgül'ün 'New York'ta Beş Minare' adlı yeni filminde rol aldığını hatırlatan Sandal, filmin New York çekimlerini tamamladıklarını ve bundan sonra da Bitlis'te çekimlere devam edeceklerini belirtti. Filme çok güvendiklerini anlatan Sandal, sevenlerine 5 Kasım'da vizyona girecek olan filmi izlemelerini tavsiye etti.

  Sandal, sempatik tavırlarıyla da Bursalılardan tam not aldı. Konserinde 'Şampiyon Bursa' diyerek Bursaspor'un başarısına atıfta bulunan şarkıcı, Bursa'nın kendisi için çok özel bir kent olduğunu dile getirdi.

  Bursa'da hayranlarına muhteşem bir konser veren Mustafa Sandal, 'Aya Benzer', 'Demo', 'Melek Yüzlüm' gibi en sevilen şarkılarının yanı sıra son yılların popüler parçalarına da yer verdiği konserin sonunda sevenleri tarafından alkışlandı.
   


Similar Threads: Mustafa Sandal
Forum Başlık Tarih
Haberler Rize`de Mustafa Sandal Konseri 10 Aralık 2010
Haberler Mustafa Sandal'dan Yasak! 16 Eylül 2010
Haberler Okul Müdürü Mustafa Aydın Açığa Alındı 22 Şubat 2012
Haberler Mustafa Kemal Atatürk'ün hiç görülmemiş fotoğrafları 27 Aralık 2011
Haberler Saadet Partisinin Yeni Genel Başkanı:Mustafa Kamalak 5 Mart 2011