Müslüm Gürses Neden Hala Uyutuluyor?

'Medya Bölümü' forumunda Ceylan tarafından 30 Oca 2013 tarihinde açılan konu

 1. Müslüm Gürses Neden Hala Yoğun Bakımda?


  [​IMG]

  Türkiyenin en sevilen sanatçılarındna biri olan Müslüm Gürses önce bypass ameliyatı olmak için hastaneye yatmıştı. Ardından karaciğer ve böbrek yetmezliği yaşayan sanatçı acil olarak yoğun bakım ünitesine alınmıştı.Yoğun bakımda rutin gidişat devam ederken sanatçı birden yılbaşının ertesi günü ağırlaştı ve durumu ilerleyince uyutulmaya başlandı.

  Sanatçının menejerine göre u durumun sebebi yılbaşı gecesi yoğun bakım ünitesine başhekimin saz heyeti getirmesiymiş. Bundan dolayı Gürsesin mikrop kaptığı söyleniyor. BU doğrumudur bilinmez ama yoğun bakıma saz heyeti sokulması zaten başlı başına bir hata. BUnun yanında menejere göre yoğunbakımdaki Gürses'e şarkı bile söyletilmiş ve odasıne herkes elini kolunu sallaya sallaya giriyormuş.

  Hastaneden yapılan açıklamaya göreyse enfeksiyon kaptığı doğru değilmiş gürses'in. Bu, uzun süre antibiyotik kullanan hastalarda oluşabilen bir komplikasyonmuş ve durumu gittikçe kötüye gidiyormuş.

  Allah şifa versin Gürses'e ve onu seven kimseyi üzmesin...

  Ceylan/ Forumdas
   
  Son düzenleme: 30 Oca 2013
 2. Cevap: Müslüm Gürses Neden Hala Uyutuluyor?

  Bu arada Gürses'in eşi Muhterem Nur bugün gazetelere yaptığı açıklamada umudunun kalmadığını ve Gürsesin durumunun gittikçe kötüye gittiğini açıklamış. Umarız bir an evvel sağlığına kavuşur...
   
 3. Cevap: Müslüm Gürses Neden Hala Uyutuluyor?

  Denildiğine göre sanatçının tüm vücudu yaralar içindeymiş. Allah yakınlarına sabır versin. İşallah iyi haberler alırız Müslü
  m Babadan...