Muslera GS TV röportajı-7 Ağustos

'Spor Gündemi' forumunda Sitem tarafından 7 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu


 1. Fernando Muslera, Galatasaray Televizyonu konuşması


  [​IMG]

  İstanbul'a gelen Galatasaray’ın yeni transferi Uruguaylı kaleci Fernando Muslera açıklamalar yaptı, taraftarlara mesaj yolladı..

  Galatasaray Televizyonu’na konuşan Muslera şunları söyledi;

  Teknik direktör Fatih Terim’le, takım arkadaşlarınla tanıştın. Duygu ve düşüncelerini alabilir miyiz, neler söylemek istersin?

  Çok büyük bir takıma geldim. Öncelikle burada Copa America’dan önce başlamak istediğimi belirtmeliyim. Sayın Fatih Terim ve Taffarel’le önceden tanışıp konuşmuştuk. Şu anda çok büyük bir takıma geldiğim için çok mutluyum.


  Kariyerinde çok önemli başarılar var, tıpkı Galatasaray’ın tarihinde olduğu gibi. Bize hedeflerinden bahseder misin?

  Kazanmak. Daha önce Lazio’da kupalar kazandım, milli takımla kupa kazandım. Galatasaray da her zaman sonuna kadar mücadele eden ve kazanmak için oynayan bir kulüp. Burada da gerek ligde, gerekse Avrupa kupalarında sonuna kadar kazanmak için mücadele edeceğim.

  Copa America’da harikalar yarattın ve Galatasaraylı taraftarlar heyecanla izledi seni, sabırsızlıkla beklediler. Onlara nasıl bir mesaj göndermek istersin?
  Öncelikle çok teşekkür ediyorum ilgileri için, beni sıcak karşılamalarından dolayı. Şundan emin olabilirler, sahada %100’ümü vereceğim. Kazanmak için, ailemi, takım arkadaşlarımı, kendimi ve taraftarlarımızı mutlu etmek için her şeyimi vereceğim.