Murat Obamayı Solladı

'Haberler' forumunda Sibel tarafından 21 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]
  Yakışıklı ve karizmatik oyuncu Murat Yıldırım, Ortadoğu, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki 24 ülkeye yayın yapan MBC kanalının sahibi tarafından Dubai'ye davet edildi.Yıldırım, yarın Arap hayranlarıyla buluşacak. Arap ülkelerinde gösterilen "Asi" adlı dizide canlandırdığı karizmatik ve tutkulu aşık "Demir" karakteriyle Arapların gözdesi olan Yıldırım, canlı yayına da katılacak. Ortadoğu, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki 24 ülkeye yayın yapan MBC'nin Washington temsilcisi, mart ayında ABD Başkanı Barack Obama'yı canlı yayına almak üzere beklerken "Yayını kesemeyiz. Murat Yıldırım'ın dizisi oynuyor" cevabını alınca genç aktörün Ortadoğu'daki popülaritesini keşfettiğini anlattı. Bilbassy, Türkiye'ye gelerek Murat Yıldırım'la bir söyleşi yaptı. Bir ay önce yayımlanan röportajın Arap ülkelerinde büyük ilgi görmesi üzerine MBC, Yıldırım'ı Dubai'ye davet etti.

  Şimdi doğruya doğru Murat Yıldırımda bu yakışıklılık varken Obamada kimmiş:f103:
    2. Bence oyunculukta bakışlar çok önemli ben Murat Yıldırımın bakışlarını çok gerçekçi buluyorum oynadığı rollerde. Birde "Sahra"da oynayan Mithat rolündeki Serhat Tutumluer vardı sevdiklerinin gözüne bakarken sanki o gözlerde kayboluyorlar :f103:
    3. Benimde çok beğendiğim bir oyuncudur Murat Yıldırım..Artık bizim oyuncularımızında dünyaya açılma zamanı gelidide geçiyor.
    4. Kesinlikle Hazanım çok iyi oyuncular :f196: Murat Yıldırım ( Aşk ve Cezayı izlemmin en büyük sebeplerinden birisi :f196:) ve Serhat Tutumluer (Ayrıca Sahra da güzel bir diziydi:f196: )
    5. Asi dizisinde Demir rolüyle sadece Arapların değil benimde gözdelerim arasına girmişti:oops::f103:
    6. begenerek izliyoruzzz :D
   


Yükleniyor...