Murat Göğebakan Kanser

'Medya Bölümü' forumunda Aysell tarafından 9 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu


 1. [​IMG]

  Geçtiğimiz Günlerde Kan Kanseri Olduğunu Öğrenen Murat Göğebakan'ın Eşi Sema Öztürk Ünlü Şarkıcının Son Durumuyla İlgili Açıklamalarda Bulundu..

  Murat Göğebakan'ın eşi Sema Göğebakan '10 gün önce kan tahlili yaptırmıştım. Kan kanseri olduğumu düşünüyordum. Murat ile konuştum birbirimize sarılıp ağladık. Allah bizi uyardı. Bir hafta sonra Murat'ın kanser olduğunu öğrendik'

  Odasının kapısına kendi elleriyle 'Lütfen dualarınızı eksik etmeyin' yazıp asmış. Morali nasıl?
  Murat iyileşeceğine yürekten inanıyor. 'Grip oldum uzun bir grip bu ama 3-5 ay sonra bu hastaneden iyileşerek çıkacağım' diyor. Odasındaki dolabının üzerinde de ' Allah'ın izniyle 15 Temmuz'da buradan çıkacağım' yazıyor. 16 Temmuz benim doğum günüm. Hastaneden çıkıp dışarıda kutlamak istiyor.

  Bu hastalık Murat Bey'de nasıl baş gösterdi?

  Aslına bakarsanız Ocak ayında her ikimiz de check-up yaptırmıştık. İkimizde de hiçbir şey çıkmamıştı. Kan kanseri sinsi ve hızlı bir şekilde ilerliyor.

  Belirtileri oldu mu?

  Kolunda sık sık morluklar oluşuyordu. 'Neden kolun morardı?' diye soruyordum 'Kan kanseriyim' diyordu. Diş etleri sık sık kanamaya başlamıştı. Hiç geçmeyen bir gribi vardı. Ateşi de çıkıyordu. 1 Mayıs'ta hastaneye gittik kanser olduğunu öğrendik.

  Daha önce içinize kötü bir şeyler olacağı doğmuş muydu?

  10 gün önce kan tahlillerimi yaptırdım. Kan değerlerimde anormallikler çıktı. Doktorum tahlillerimi aldı ama 2 gün beni arayıp sormadı. Şüphelendim. En iyi ihtimalle vücutta iltihaplanma oluşmuştu en kötü ihtimalse kan kanseriydim. Murat'ı aldım karşıma konuştuk. 'Araştırdım kan kanseri olabilirim. Öyle bir şey olursa sonuna kadar çekmeye razıyım sen de bunu kabul et ve bana bak lütfen!' dedim. Karşılıklı ağladık. Bir hafta geçti ve Murat'ın kan kanseri olduğunu öğrendik.

  AĞABEYİ GELECEK

  Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan ile Murat Bey'in samimi olduklarını biliyoruz...

  Cumartesi günü Başbakanımız Murat'ı ziyarete gelecek. Murat Başbakanımız'a 'Ağabey' der. Ağabeyimiz bizi görmeye gelecek.

  DOSTLARI HEP YANINDA

  Odasının önünde bir defter var ve ziyaretçiler o deftere umut dolu sözler yazıyorlar. Hangi ünlüler o deftere Murat için yazı yazdı?


  Evet defter açtık Murat için. Hatıra defteri... Haluk Levent Edip Akbayram Kıraç Doğuş Emrah Dinçer Muazzez Ersoy Petek Dinçöz Esra Ceyhan Alişan Çağla Şikel ve daha bir çok ünlü isim var. Murat iyileşsin o defteri okuyup güleceğiz.

  Son olarak Murat Bey'in sevenlerinden bir isteği var mı?

  Tek ihtiyacımız olan şey dua... Başka bir şey değil. Yer gök dua üzerine kurulmuş duaların gücüne inanıyoruz.

  GERÇEK BiR iŞARET

  Olacaklara hazırlıklı olmanız için bu size verilen bir uyarı mıydı?

  Evet demek ki Allah bize 'Kendinizi hazırlayın ben size bu hastalığı yolluyorum' demiş. Bu bizim için gerçek bir işaretti.
    2. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  allah acil şifalar versin :(
    3. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  Allahım dermansız dertlerinden esirgesin :)
  Umarım bu sinsi ve acımasız hastalıkla olan savaşında Murat Göğebakan galip gelir ve sevenlerini üzmez
    4. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  Bir dönem ''Neredesin Ay Yüzlüm'' şarkısıyla hayran kitlesinin kalbinde yer eden sanatçı,inanıyorumki yine sevenlerinin duasıyla bu hastalığı yenecektir.Kendisine Allah'tan acil şifalar dilerim.
    5. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  Acil şifalar dilerim
    6. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  Allah yardımcısı olsun,acil şifalar dilerim.
    7. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  allah acil şifa versin ,
    8. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  Rabbim acil şifalar versin:(
    9. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  Dualarımız onunla :)
    10. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  Murat beye acil şifalar ve eşinede Allahtan sabır dileriz. Değerli Yurdum İnsanları,lütfen duyarlı İNSANLAR olalım.Unutmayalım ki 'beterin beteri vardır'.Maddi açıdan her kanser hastası sayın Murat Göğebakan gibi değildir,tam tersine,birçok kanser hastası bu çağımızın vebası ile mücadele ederken,birde maddi sorunlar ile boğuşmak zorunda kalıyor.Biz diyoruz ki 'İNSANLIK ÖLMEDİ....BİZ VARIZ',boş laflarla değil,icratlarımızla bu İnsanlarımızın yanında olalım,bugün sana -yarın bana.....Ne demek istediğimizi daha iyi anlayabilmek için lütfen sitemizi ziyaret edin. http://www.kanserlesavasdernegi.org Biz kimiz,ne yaparız? Bizler Onkoloji Kanserle Savaş Derneği olarak,kanser hastalarına ayni ve nakdi yardımlarda bulunuyoruz,ücretsiz hasta nakil aracı temin ediyoruz,bu hastalara devlet nezdinde müracaat edip 'özürlü maaşı' ve 'bakım hizmetleri'adı altında aylıklar bağlattırıyoruz,ithalat izni olmayan bazı özel ilaçları(örn.verblastin) ücretsiz temin ediyoruz.Hastanelerde oluşabilecek 'bürokrasi sorun ve engelleri' ortadan kaldırmak için yardımcı oluyoruz. Derneğimizde çalışın hiçkimse herhangi bir ücret almamaktadır.Bizleri diğer tüm kanser derneklerinden ayıran özellikler saymak ile bitmiyor.Şunuda belirtmekte biz yarar görüyoruz,bizim derneğimize üye olan istisnasız herkes (aidat sadece 10TL) defterlerimizi istediği an kontrol etme hakkına sahiptir:f40: .Neyi ima etmeye çalıştığımı anlayan anlar. Türkiyenin herhangi bir İl veya İlçesinde bizimle birlikte çalışmak isteyen gönüllüler var ise,biz orada temsilcilik açarız,yeterki siz kendinize güvenin. Hepinize Saygılarımızı arz eder,sağlıklı ve mutlu günler dileriz
  ONKOLOJİ KANSERLE SAAVAŞ DERNEĞİ
    11. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  Murat beye acil şifalar ve eşinede Allahtan sabır dileriz. Değerli Yurdum İnsanları,lütfen duyarlı İNSANLAR olalım.Unutmayalım ki 'beterin beteri vardır'.Maddi açıdan her kanser hastası sayın Murat Göğebakan gibi değildir,tam tersine,birçok kanser hastası bu çağımızın vebası ile mücadele ederken,birde maddi sorunlar ile boğuşmak zorunda kalıyor.Biz diyoruz ki 'İNSANLIK ÖLMEDİ....BİZ VARIZ',boş laflarla değil,icratlarımızla bu İnsanlarımızın yanında olalım,bugün sana -yarın bana.....Ne demek istediğimizi daha iyi anlayabilmek için lütfen sitemizi ziyaret edin. http://www.kanserlesavasdernegi.org Biz kimiz,ne yaparız? Bizler Onkoloji Kanserle Savaş Derneği olarak,kanser hastalarına ayni ve nakdi yardımlarda bulunuyoruz,ücretsiz hasta nakil aracı temin ediyoruz,bu hastalara devlet nezdinde müracaat edip 'özürlü maaşı' ve 'bakım hizmetleri'adı altında aylıklar bağlattırıyoruz,ithalat izni olmayan bazı özel ilaçları(örn.verblastin) ücretsiz temin ediyoruz.Hastanelerde oluşabilecek 'bürokrasi sorun ve engelleri' ortadan kaldırmak için yardımcı oluyoruz. Derneğimizde çalışın hiçkimse herhangi bir ücret almamaktadır.Bizleri diğer tüm kanser derneklerinden ayıran özellikler saymak ile bitmiyor.Şunuda belirtmekte biz yarar görüyoruz,bizim derneğimizi üye olan istisnasız herkes (aidat sadece 10TL) defterlerimizi istediği an kontrol etme hakkına sahiptir:f40: .Neyi ima etmeye çalıştığımı anlayan anlar. Türkiyenin herhangi bir İl veya İlçesinde bizimle birlikte çalışmak isteyen gönüllüler var ise,biz orada temsilcilik açarız,yeterki siz kendinize güvenin. Hepinize Saygılarımızı arz eder,sağlıklı ve mutlu günler dileriz
    12. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  inşallah en kısa zamanda aramızda olur.ALLAH acil şifalar versin.
  benim hep dinlediğim şarkıcımızdan biri.:(
    13. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  Allah acil şifalar versin.
    14. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  inşallah en yakın zamanda eski sağlığına kavuşursun murat abi allah acil şifhalar versin:(:(:(
    15. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  Allah'tan acil şifa dilerim. Bu hastalığa karşı galip gelenlerden olur inşallah :)
    16. Cevap: Murat Göğebakan Kanser

  alah aciL şifalar versin.. ben bunun hastasıyım :(
   


Similar Threads: Murat Göğebakan
Forum Başlık Tarih
Medya Bölümü Murat Göğebakan'ın Eski Eşi Sema Bekmez 5 Nisan 2012
Medya Bölümü Murat Göğebakan Anadolu Rock’ın Efsanesi 2009 11 Ağustos 2009
Medya Bölümü Alina boz Murat bozun neyi oluyor 22 Ocak 2015
Medya Bölümü Survivor'da kim gidecek Dağhan mı, Murat mı? 3 Haziran 2013
Medya Bölümü Murat Boz'un Meyve Bahçesindeki Keyif Pozu 22 Şubat 2013