Murat Dalkılıç Resimleri

'Resimli Konular' forumunda Aysell tarafından 21 Ocak 2009 tarihinde açılan konu


 1. MuratDalkılıç, bir kadında zekaya büyük önem verdiğini, 'Uğur' isimli şarkısını, ayrıldığı sevgilisi Merve Boluğur'a doğum günü hediyesi olarak yazdığını açıkladı.

  Murat Dalkılıç, tiyatro eğitimi gördüğünü, sinema-televizyon alanında master yaptığını, 16 yaşından bu yana sahnede olması ve Oyuncu arkadaşlarının da etkisiyle video klip çekimlerinde zorlanmadığını söyledi. Dalkılıç, zorlandığı fotoğraf çekimlerinden nefret ettiğini ifade etti.


  Murat Dalkılıç, 7 Ağustos 1983'de İzmir'de doğdu. Piyano eğitimi alan Murat Dalkılıç 15 yaşında ilk müzik grubunu kurdu.

  Kuşadası'nda orta öğretimi yıllarında basketbolcu olmaya karar verdi. Bir yandan da müzik, resim ve basketbolun dışındaki diğer sosyal faaliyetleri de hobi olarak yapıyordu.


  28521702sb3.jpg 29832305kb5.jpg murat_dalkilic-1.jpg murat_dalkilic-2.jpg murat_dalkilic-3.jpg
    2. "Kasaba" albümünün sahibi olan Dalkılıç mı bu? Maşallahh ne güzel pozlar vermiş böyle çekimde süper yav bu kadar yakışıklı görünmemişti albüm kapağında genç kızların yeni gözdesi olmaya aday sanırım :f196:
    3. Evet Kasaba albümünün sahibi olan Dalkılıç.. Gerçekten de yakışıklı hani..:f196:Yoksa ben yollar mıyım resimlerini buraya..:f106: