Muhteşem Yüzyıl oyuncusu Hasan Küsmüş öldü

'Haberler' forumunda Dark tarafından 10 Ekim 2011 tarihinde açılan konu


 1. Muhteşem Yüzyıl Oyuncusu Hasan Küsmüş öldü
  hasan küsmüş muhteşem yüzyıl
  hasan küsmüş öldü muhteşem yüzyıl


  Şişli'de yolda yürürken kafasına bir binanın üst katından mermer düşen bir kişi hayatını kaybetti. Şahsın "Muhteşem Yüzyıl" adlı dizide figüran olarak oynadığı öğrenildi.

  Olay, Gülbağ Mahallesi Şahinler Sokak üzerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, "Muhteşem Yüzyıl" başta olmak üzere pek çok dizide figüran olarak yer alan Hasan Küsmüş (49), kahvaltılık almak üzere markete gitmek için evinden çıktı. Yolda yürüyen Küsmüş'ün başına, 6 katlı bir binanın en üst katında bulunan ve yağmurun etkisiyle zarar gören mermer kaplamaları düştü. Ağır yaralanan Küsmüş, kanlar içinde yere yığıldı. Durumu fark eden vatandaşlar hemen polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ise

  hemen ambulans çağırdı. Ambulansla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Hasan Küsmüş, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
  248 eklentisini görüntüle
  Olayı haber alan Küsmüş'ün eşi ve kızı ise olay yerine koştu. Sinir krizi geçiren genç kız, olay yerine gelen ambulansa alındı. Ancak bir süre sonra ambulanstan inen Küsmüş'ün kızı, polislere "Babamın kanı yerde kalmasın. Binanın sahibini bulun" diye bağırdı. Genç kız ve annesi, polisler tarafından güçlükle sakinleştirildi.

  249 eklentisini görüntüle